Sayfa 470/908 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. eskilerden kimse kalmamıs... dolars hariç... yine buralarda dolanıyor, vardır bi bildiği dolars kardeşin de... arasira foruma bakıyorum aklıma gelirse, tek hatırladığım nick dolars... emrefaiz61 vardı, kafkas026 yi tanıyorum , samsunlu abimiz vardı, çok yararlı bilgileri yorumları olan, 7 li dip i bilen 0.80 ler i hisse 3.00 lerde iken telaffuz eden mohikan mıydı nicki o arkadaş i görürsem tebrik etmek isterim, helal olsun... yeni girecek arkadaşlar tspor da dikkatli olsun , yazılan çizilen yorumlara çok dikat etmeyin, sadece TS ye umut bağlamayın yeter, sinan zengin e opulmeden alin satin, bol kazanç..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    eskilerden kimse kalmamıs... dolars hariç... yine buralarda dolanıyor, vardır bi bildiği dolars kardeşin de... arasira foruma bakıyorum aklıma gelirse, tek hatırladığım nick dolars... emrefaiz61 vardı, kafkas026 yi tanıyorum , samsunlu abimiz vardı, çok yararlı bilgileri yorumları olan, 7 li dip i bilen 0.80 ler i hisse 3.00 lerde iken telaffuz eden mohikan mıydı nicki o arkadaş i görürsem tebrik etmek isterim, helal olsun... yeni girecek arkadaşlar tspor da dikkatli olsun , yazılan çizilen yorumlara çok dikat etmeyin, sadece TS ye umut bağlamayın yeter, sinan zengin e opulmeden alin satin, bol kazanç..

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O günlerde biri aşağıda GAP bıraktı yükselse de bir gün oraya gidecek diyenler vardı, ona yok canım her gap kapanmak zorunda değil, kaçış bölgesi, hedef dört buçuk, olur mu kırarsa altı, verdiler millete gazı. O mohikan diye hatırlıyorum bende, tebriği hakediyor. Hatırlarsın hisse yükselirken burası üstad, hoca kaynıyordu hepsi yalan oldu. Ytd

3. Tspor 4 büyükler içinde en hızlı ve ciddi şekilde düzelme yolunda olan klüp. TD konusunda bir sorun var bence ama belli de olmaz bu işler. YTD

4. Yine oç’lugu pesinde 7 yil oldu aq kagidi Su son aylarda ki haberlerlede gitmiyorsan Nasil gideceksin

Kurban bayramınız kutlu olsun cümleten.

SM-M105G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Damador Yazıyı Oku
    Yine oç’lugu pesinde 7 yil oldu aq kagidi Su son aylarda ki haberlerlede gitmiyorsan Nasil gideceksin
    Benimde o kadar oldu ömür bitti bu kağıt aldığımız yeri daha görmedi görmeyecekde

Yıllardır bu siteyi takip eder ve okurum ama yazmazdım
    Bu gidişle bizim maliyetlere gelmeyecek gibi

Yinede umut

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

netturko Guest
     Alıntı Originally Posted by Damador Yazıyı Oku
    Yine oç�lugu pesinde 7 yil oldu aq kagidi Su son aylarda ki haberlerlede gitmiyorsan Nasil gideceksin
    maliyet kaçtır

çokomelli borsacı

8.  Alıntı Originally Posted by netturko Yazıyı Oku
    maliyet kaçtır

çokomelli borsacı
    13 den 7’den 3’lerden 1,50 lerden 0.90 lardan daaldik maliyet Yüksek Hemde cok

Sayfa 470/908 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •