Sayfa 452/908 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Aklının zekatını sen kendine sakla ... Anahtarla uğraşacağına hisse ile ilgili yorum yap ta millete bilgi ver bal yapmaz arı gibi ortalikta ahkam kesme...

2. TSPOR ÇOK GÜZEL DURUYOR
    ANAHTAR DİYORKİ Hacimsiz 0.93 0.94 geldi şimdi hacimli bir atak ile 1.00 TL üzerine kendisini atacaktır. TSPOR al dön arkana bile bakma 15 yılın dibinde... Anahtar her kapıyı açar...

3.  Alıntı Originally Posted by sökeli Yazıyı Oku
    Anahtar kardeşim senin 93 teki hisseye 1.00 olur yazman bile çok geliyor kimisine dediğin gibi okumasınlar bende senin fikrindeyim iyi yerlere geliceğini umarak bekliyorum öyle olursada çıkıcam bu borsa kumarhanesinden👍👍👍
    Sökeli kardesim her şey güzel olacak derker ya TSPOR da çok güzel olacak.. İlk hedef 1.23

4. TSPOR - Trabzonspor Sportif

Kafalar güzel olduğunda herşey çok güzel oluyor doğru. Bu kafadakilerin genel sorunu bu. Kafalar hep güzel olsun. Yoq arkadaş kafalar bu kadar güzel olmayacak.

Hisse ile yorumlarımı geçmişe bakarsan görürsün. Papağan gibi aynı şeyleri tekrar tekrar mı yazalım. ( senin gibi )

Bu arada Senin yaptığın balı göremedik daha. Al arkana bak demekten başka bir teknik analizini okumadım. Yoksa burada ‘arkana bak’ derken kastettiğin farklı şeymi. Çok pis verecekler malı da arkanızı kollayın mı? Veya malı verirken sizde arkanıza bakarak izleyin mi Demek istiyorsun.

Bence sen ortalıklarda bal yapıyormuş gibi gezinip durma. Veya bal yaptığını felan sanıyorsan, sana tavsiyem en yakın ruh ve sinir hastanesinden randevu al.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : wolusis; 13-06-2019 saat: 12:58.

5. Bir dahaki cevabım ağır.

Alıntı Originally Posted by wolusis Yazıyı Oku
    Kafalar güzel olduğunda herşey çok güzel oluyor doğru. Bu kafadakilerin genel sorunu bu. Kafalar hep güzel olsun. Yoq arkadaş kafalar bu kadar güzel olmayacak.

Hisse ile yorumlarımı geçmişe bakarsan görürsün. Papağan gibi aynı şeyleri tekrar tekrar mı yazalım. ( senin gibi )

Bu arada Senin yaptığın balı göremedik daha. Al arkana bak demekten başka bir teknik analizini okumadım. Yoksa burada ‘arkana bak’ derken kastettiğin farklı şeymi. Çok pis verecekler malı da arkanızı kollayın mı? Veya malı verirken sizde arkanıza bakarak izleyin mi Demek istiyorsun.

Bence sen ortalıklarda bal yapıyormuş gibi gezinip durma. Veya bal yaptığını felan sanıyorsan, sana tavsiyem en yakın ruh ve sinir hastanesinden randevu al.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yaşın nedir bilmem ne iş yaparsın bilmem bana bir daha cevap yazarsan ağır yazarım. Benim mesajlarımı okuma yorum da yapma yorumlarına baktım sen 0,50 ri beklersin ben en fazla 0,70 lere gelir derim. Bu seviyeler uzun dönem yatırım için en uygun seviyelerdir birikrirme mantığı ile 1,00 TL nin altı her zaman alım yapılabilir. Konuyu kapattım herkes kendi yoluna **ANAHTAR her kapıyı açar.

6. *****TSPOR HER ZAMAN ENDEKSE UYUM SAĞLAMAYABİLİR****
    Bu gün gördüğümüz satıcılı İMKB geri çekilen endeks gördük. Neticede teknik olarak düzeltme ve realizasyon sonrası İMKB için 100.000 hedef düşünülebilir. Yabancı satışları sınırlı olup tekrar sattığının fazlasını alabililer FED faiz indirimi sonrası gelişen ülkelere para akışını tetikler. Dolar üzerinde düşünülen senaryolara da inanmıyorum İMKB de açık döviz pozisyonu bulunan ulasal şirketler var devlet bu kurumları bir şekilde gözetmek zorunda gerektiğinde maliye politikası ile kura müdahale edebilir, nasıl ki mayıs ayında döviz alış satış işlemlerine BSMV vergisi koydu (binde 1) bu tip maliye politikası silahını daha şiddetli vergi ile tekrar tekrar koyabilir. Döviz artşı endişesini yukarıdaki teorilerimle açıkladım. Şimdi TSPOR hissesinin özsermaye ( - ) bunu dünya alem görüyor biliyor fakat bir itibarı var itibari aynı zamanda sermaye unsurudur sermaye olarak bile bir şirkete ortak olabilirsiniz. Şimdi bu kötü bilanco diğer spor hisseleri ile beraber kamu eliyle bir düzene koyulacaktır. Mutlaka bu olacaktır ve bu yönde çıkan anlaşma haberleri hisseyi fiyat olarak çok olumlu etkiliyecektir. Bu anlattığım senaryonun vaktini ise kısa vadede olacak şekilde düşünüyorum. Bu nedenle AL arkana bile bakma diyorum. Varsın 0,80 kuruş olsun 2 tavana bakar fiyat düzeltmesi. Ben bu TSPOR a güveniyorum ve almayada devam ediyorum. anahtar...

7. Trabzonspor 44.Divan Olağan Genel Kurulu. 15.06.2019 son bölümler UEFA ile ilgili... YTD
    https://youtu.be/Dc8DUVngVgk

8. ***** TSPOR ÇOK GÜZEL DURUYOR****
    Tspor banka borçlarının % 90 nı kamu bankalarına Ziraat ve Halk bankası bu krediler Libor +1 oranı ile uygun vadelere yayılabilir . Kamu bankaları mutlaka spor kulüplerine gereğini yapacaktır. Bu nedenle kısa vadede TSPOR şimdi gördüģümuz bu rakamlar hayal olacaktır. Sadece bu öngörü ile bu hisseye yatırım yapılabilir. ANAHTAR almaya devam ediyor.

Sayfa 452/908 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •