Sayfa 653/908 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Ist maça geldim uşaklara desteğe. Iki otel beğendim, tercih ettiğimde gaziantepli futbolcular varmış, resepsiyonda öğrendiğime göre trabzonspor da diğerindeymiş 😂 olsun, bize her yer trabzon, hamsili musilleri alıp kahvaltıya iniyorum rahat olun 😂
    :D

Abi maça kadar göm kebapları. Afiyetler şimdiden

2.  Alıntı Originally Posted by Rizeli Yazıyı Oku
    Satış yaparsa kazanır 1TL den alan varsa , ama bekleyip geri 1 TL düşerse kazanamaz. ALLAH herkeze hayırlısıyla kazanmayı nasip edee ijn inşALLAH

SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1 tl den alan varsa??

6 ay once %200 den sermaye artirimi oldu 1 tl den..adamlar milyonlari aldi..benim bile bi dunya alma hakkim vardi 3.24 den 1 tl ye geldigi icin cesaret edemedim..sonrasi 78 kurusu bile gordum..
    Trabzonun zengini cokkkk..Daha dunku cocuk dedikleri Nevzat Aydin bile, yemeksepetini 589$ milyon a sattiktan sonra yonetime girmisti..Forumlarda hisse senedi piyasasinda diye ismi cikiyodu..Siz dusunun neler olabilecegini..
    Isterlerse ucururlardi..10 katini fazlasiyla gordude..Ama sure doluyo..Artik ele verme sezonu acildi..illaa galibiyetlerde artislar olcaktir..ama saman alevi gibi 3 cikarsa hemen 5 iner..artikk 7-6-5-4 den verdiklerini yazin alttan toplarlar gibime geliyo..
    Dikkat edin illa almak isteyenler ac gozlu olmasin derim..kari goren ayik olsun..yoksa seneye takim kafaya oynayamazsa cok bekletir..
    Bu arada bu adamlar istedikleri zamanlarda ozel logaritmalar kullaniyolar..kendileri artiriyo kendileri aliyolar..siz ayni fiyata koysaniz bile alt kademeyi doldurup size sattirmiyolar zamani geldigindee..sonra forumlarda merill virman yapmis gedige, ziraata vs. deniyo..yabanci bizim biyikliymis deniyoo..olan hissesi elinde kalana oluyoo..

Bu arada lutfen akil vermeyin, size ihtiyacimiz yok gibi cevaplar yazmayin..burasi forum ve bilgi paylasimi yapmaya calisiyoruz..kimseye kirici bir dil kullanmadan, art niyet gozetmeden..

Alip-satmak herkesin kendi iradesindedir..
    Yazdiklarim yasadiklarim ve tecrubelerimdir..Ytd...Herkese bol kazanclar..

3. Bol sanslar trabzonum..

4.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    :D

Abi maça kadar göm kebapları. Afiyetler şimdiden
    Akşam fıstıklı Antep tatlısını da yiycez inşallah 👍takım çok motive, trabzonsporlu taraftarlar 2000 Bileti de tüketti, kazanıcaz inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Akşam fıstıklı Antep tatlısını da yiycez inşallah takım çok motive, trabzonsporlu taraftarlar 2000 Bileti de tüketti, kazanıcaz inşallah
    Sumudica izin verir mi sizce!

yiyebilirlerse helal olsun,

ama sanmıyorum..

it is the average of five people in the human environment..

6.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    Sumudica izin verir mi sizce!

yiyebilirlerse helal olsun,

ama sanmıyorum..

it is the average of five people in the human environment..
    Trabzonspor kimseden izin istemez. Çıkar oynar, yener. Bizede fisitkli baklava yemek kalır 😉

7.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Trabzonspor kimseden izin istemez. Çıkar oynar, yener. Bizede fisitkli baklava yemek kalır ��
    Seyirci biraz daha destek olsun 1-1 bizi bozar gol beklıyoruz ..
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

8.  Alıntı Originally Posted by ekonomistomer Yazıyı Oku
    Seyirci biraz daha destek olsun 1-1 bizi bozar gol beklıyoruz ..
    Beklenen olacak heralde...

Sayfa 653/908 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •