Special Days Image
Sayfa 574/907 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Bu Trabzon'a ne oldu arkadaş gömü falan mı buldu acaba?
    İnanma insanların samimiyetine,Menfaat hissi ile gelirler vecde Eğer vaad etmeseydi cenneti,Allah’a bile etmezlerdi secde... Mehmet Akif ERSOY

Alıntı Originally Posted by Raşid Yazıyı Oku
    Bu Trabzon'a ne oldu arkadaş gömü falan mı buldu acaba?
    Yoo şampiyonluğa gidiyor da ondan. Beş sene önce böyle olsaydı beş sene önce bu fiyatlara gelirdi. Yenildiği an boku yer o ayrı

Ligin son üç dört haftasına böyle iddialı girerse 10 lira bile olur. Ama ts istikrarsız bir takım istikrarsız bir kulüp. Göreceğiz hep beraber.

3. Akşama kredili ve açığa satış Tedbiri gelirse şaşmamak lazım.

SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Yoo şampiyonluğa gidiyor da ondan. Beş sene önce böyle olsaydı beş sene önce bu fiyatlara gelirdi. Yenildiği an boku yer o ayrı

Ligin son üç dört haftasına böyle iddialı girerse 10 lira bile olur. Ama ts istikrarsız bir takım istikrarsız bir kulüp. Göreceğiz hep beraber.
    Ben de GSRAY'da yıllardır yüksek maliyetle bekledim bir çok şampiyonluk yaşamasına rağmen böyle bir yükseliş göremedim...
    Kağıtta olan arkadaşlara bol kazançlar dilerim
    İnanma insanların samimiyetine,Menfaat hissi ile gelirler vecde Eğer vaad etmeseydi cenneti,Allah’a bile etmezlerdi secde... Mehmet Akif ERSOY

Alıntı Originally Posted by Raşid Yazıyı Oku
    Ben de GSRAY'da yıllardır yüksek maliyetle bekledim bir çok şampiyonluk yaşamasına rağmen böyle bir yükseliş göremedim...
    Kağıtta olan arkadaşlara bol kazançlar dilerim
    Gs fb bjk bunlar ayrı ts ayrı.

6.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    1.23 iken buraları göreceğini kim bilirdi?
    2,11 den aldım 2,14 den sattım fındık kırdım o denli, bu sportifler kumar kağıdı, hiç bir değeri yok ne temettüsü ne başka bi değeri spek ister gider istemezse dünya şampiyonu olsa 60 krş etmez....

7. Agalar böyle rallıler herzaman gelmez, beklenti devam ettikçe fiyatın nereye gideceğini kimse kestıremez.. Sıvası yenerse işler çok değişir, yenilse bile çok fazla birşey kaybetmez, beraberlikte bile bır adım önde olur.. Malum sportıflerde herzaman risk vardır..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Tamam yükseliş bekliyorduk ama böylesine korkutucu bir yükselişi kimse tahmin edemezdi. Yine kimsenin bilemeyeceği şey, kağıdı ne zaman satmalı? Bu yükseliş insanın başını döndürüyor, umarım yere sert düşmeyiz.

Sayfa 574/907 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •