Sayfa 626/907 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 7250 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Şampiyonluk heyecanı daha da artacak. Galatasaray ın yenmesi belki de heyecanı artırdığı için ts ye olumlu yansıyacak.

Benim neyi ne kadar bildiğimi bilen biliyor.
    Sen bilmesende olur.
    Lakin çileden de çıksan , sinirde olsan verdiğin bilgi yanlış!
    Bunun adına kalkıp birde " biz dertlesiyoruz " diyerek yalandan bahane uydurma.
    Hatalı bilgi veriyorsunuz!
    Zeytinyağı olmaya gerek yok!
    Burası atışma yeri de değil!
     Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Yav hee sen en çok bilensin... Biz ağzımız var konuşuyoruz işte cahil cahil... Ağam de Bi hele yarın kaçtan alalım nereden satalım... Sıralı işlem yapalım diye böldük hisseyi ikiye yarısı nakitte bekliyoruz... Nasıl yapalım ne dersin paşam... Kaç senedir şurda edebimizle dertleşiyoruz çileden çıkarmayın adamı... Herkesin aklı kendine yeter... Lafı anlamayacak kadar akılsız değilsin sadece egonu şişirmek için her lafa atlıyor herkese laf sokmaya çalışıyorsun... Kaç kez yazmayacağım bir daha dedin yine her lafın içindesin...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Adam almış hisseyi 22 liradan 28 liradan her neyse... Hisse düşmüş te düşmüş arada bedelliyi çakmış adam parasız zamanında yakalanmış bedelliye de girememiş... Rüçhanlar zaten düşmüş 1 kuruşa satsan ne satmasan ne... Parası olmuş pul... Hisse düşmüş 0.79 kuruşa... Kalkmış burada yok bölündü de tarihi zirve o yüzden 11... E bizim adamın tarihi zirvesi hala aldığı rakam... Elindeki hisse 30 lirayı gördü mü... Gördü.... Hisse sayısı değişti mi... Hayır... Düştü mü 0.79 kuruşa kadar... Düştü... Daha neyin tatavasını yapıyorsun... Bedelliye giren adamın hesabına göre hisse tarihi zirvesi ile girmeyen adamın zirvesi aynı mı... Ben mesela ikinci bedelliye giremedim... Ama hissenin değeri düştü... Sayısı artmadan düşen hissede benim zirvem aldığım zamanki rakamdır... Şimdi edeplice sesini kes.. Sen yokken burdaydık...

Kusura bakma beyefendi,
    Kimse senin 11 yılda hissede neler yaşadığını yada hangi barideleri atlattığını bilmek zorunda değil!
    Hissede zarar etmişsin , sabredip beklemeyi tercih eden sensin.
    Hisse bedelli açıkladığında masaya yumruk vuran ve ben katılmıyorum diyen yine sensin.
    Hata üzerine hata yapmışsın.
    Şimdi kalkmış kendi geçmişini bir doğru gibi anlatıyorsun!
    Olmaz beyfendi!
    Olmaz!!!
    O anlattığın senin hikayen.
    Hissenin değil!
    Daha fazla kafa karıştırma bence.
    Bir de gayet edepliyimdir!
    Bilgin olsun!
    Adam almış hisseyi 22 liradan 28 liradan her neyse... Hisse düşmüş te düşmüş arada bedelliyi çakmış adam parasız zamanında yakalanmış bedelliye de girememiş... Rüçhanlar zaten düşmüş 1 kuruşa satsan ne satmasan ne... Parası olmuş pul... Hisse düşmüş 0.79 kuruşa... Kalkmış burada yok bölündü de tarihi zirve o yüzden 11... E bizim adamın tarihi zirvesi hala aldığı rakam... Elindeki hisse 30 lirayı gördü mü... Gördü.... Hisse sayısı değişti mi... Hayır... Düştü mü 0.79 kuruşa kadar... Düştü... Daha neyin tatavasını yapıyorsun... Bedelliye giren adamın hesabına göre hisse tarihi zirvesi ile girmeyen adamın zirvesi aynı mı... Ben mesela ikinci bedelliye giremedim... Ama hissenin değeri düştü... Sayısı artmadan düşen hissede benim zirvem aldığım zamanki rakamdır... Şimdi edeplice sesini kes.. Sen yokken burdaydık...

5.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Kusura bakma beyefendi,
    Kimse senin 11 yılda hissede neler yaşadığını yada hangi barideleri atlattığını bilmek zorunda değil!
    Hissede zarar etmişsin , sabredip beklemeyi tercih eden sensin.
    Hisse bedelli açıkladığında masaya yumruk vuran ve ben katılmıyorum diyen yine sensin.
    Hata üzerine hata yapmışsın.
    Şimdi kalkmış kendi geçmişini bir doğru gibi anlatıyorsun!
    Olmaz beyfendi!
    Olmaz!!!
    O anlattığın senin hikayen.
    Hissenin değil!
    Daha fazla kafa karıştırma bence.
    Bir de gayet edepliyimdir!
    Bilgin olsun!

He ağam onu diyorum ben de işte... Cahilim ben... Paramı yönetmeyi de bilmem... Madem burada dertleşmek yok o zaman burası tavsiye mekanı mı oluyor... O vakit de hele ağam ne yapalım nasıl yapalım da önümüzdeki hafta para kazanalım... Şu akıl fukarası kardeşine bir tutam akıl ver de öğrensin...

Sürekli cumlelerimi çarpıtıyorsun.
    Yazılarımızı okuyanlar bence kim haklı kim değil karar verecektir.
    İyi geceler.
    Haa bu arada bak yukarda horizon yazmış
    2 küsür bin tl kâr ettiğini.
    Sor bakalım ona TS hakkında şampiyonluk mümkün değil diyen kendisi nasıl bu kadar kâr ile hisseden ayrılmış.
    Ama sor bak.
    Hakkımı yeme.
    Sonra zaten anlayacaksın tüm meseleyi!
    He ağam onu diyorum ben de işte... Cahilim ben... Paramı yönetmeyi de bilmem... Madem burada dertleşmek yok o zaman burası tavsiye mekanı mı oluyor... O vakit de hele ağam ne yapalım nasıl yapalım da önümüzdeki hafta para kazanalım... Şu akıl fukarası kardeşine bir tutam akıl ver de öğrensin...

7.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Ne oldu stres mi aldı bu akşam seni biraz gergin gördüm?
    Cuma 4,99dan aldıklarımı en kötü ihtimalle 9-10 dan satarım niye gergin olayım

8. Ustalar masallah herkez profosyel saygi duyarum ...tamam o sene fenerde 100 lere geldi. Tspor 26 lara kadar cikti.bolundu 13 tl tarihi zirve katiliyorum ozaman dolar 2 tl lerde geziyordu..simdi dolar 6 tl bu goz ardi etmeyin .o zaman var sistemi yoktu..ozaman sampiyonluga bu kadar guclu degildik .. islem hacmi bu boyutlarda degildi sureklilik arz etmiyordu..rakiplerimiz.. batakta gs futbolu trabzon kadar keyifli degil...yeter

Sayfa 626/907 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •