Sayfa 854/908 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 6,825 - 6,832 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. İyi olur bakalım yarın umut ediyorum herkese bol kazanç yeni alacaklarda başarılar kimseyi üzmek veya kaybettirmek diye bir niyetim yok cebimde emin ol miktar söylemiyorum şundan emini tahminin sen çok fazlası var . Böyle boş şeyler yazma bildiğin varsa söyle insanlara yardımcı olun

2. Hiç bir yerde kolay para yoktur!
    En kolayı piyango: o da yüz milyonda bir!
    Ancak şu gerçeği de göz ardı edemeyiz,
    Büyük oyuncular (robotlar v.s, bazılarına göre spek) her zaman büyük oynar ve büyük kazanır!
    KY, civcivler gibi atılan yemin peşinden gider; büyüklerden bir şey kalırsa toplar; yoksa (bu sayfada olduğu gibi) ah vah eder!

3. Yeni alıcılar geldimi acaba bilemiyorum ama düşünmenizi isterim almadan önce kimseye tavsiyede bulunacak düşüncem de yok herkes kendi hareket ede kar yapar veya zarar

4. Spor hisseleri tam kumar..Bir macla %10+/- akıllara ziyan.Bu sene elde ettigi basarilarla TS ayrisiyor.Akılli transfer politikası uyumlu takim basarıya ac camia..Baskanin da gecenlerde soyledigi gibi TS bu sene sampiyon olmasi ile Sampiyonlar ligi geliri vede muhtemel Ugurcanin astranomik transferi ile bilancosunuda parlatabilir.Firma satisi tribun geliri sponsor gelirleride ust seviyeye yukselir.Bence 1 hafta 10 gun sonra bilanco beklentileri bittiginde insanlar beklentisi yuksek olan bazi kagitlara yonelir.TS da bu kagitlardan biri olabilir..Kagit gelsin 8/9 lara bedellide yapsin yatirimci bunuda olumlu karsilar para girecek kulube..yeterki basari daim olsun...Kismet once saglık.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hiç güven vermiyor üzülmenizi istemem ama tabi kimseye de mani oluyor olmayayım herkes kendi bilir işimiz zor

6. Geçen pazartesi gibi olmadan umarım diyorum

7. sonuçta borca batık tüm spor şirketleri, ts son 6 ayda 244 milyon lira zarar etmiş, kar etme ihtimali hayatta yok, her zaman zarar edecektir. şampiyon olsa tüm maçlarını alsa ne yazar. ha şampiyonlar liginde gruplara kalır, ugurcanı 50 milyon euroya satar o başka.
    yatırım tavsiyesi değildir.

8. Hersey iyi gibiyken bide stad sorunu cıktı basında..Cokme ihtimali falan filan...Ya neler oluyor bu ulkede.40 bin kisinin toplandigi yerin bir riski varmi yokmu aciklasın bunu biri..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 854/908 İlkİlk ... 354754804844852853854855856864904 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •