Sayfa 601/906 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 7244 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Her sene bu hisseler aşırı yükselir, yazanlarda hiç değişmez yok klübün borcu var, bu kadar eder mi? Kardeşim mevzu belli .. sonra fener %20 yaptı asıl bunu konuşmak gerekli

2.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    tamamen borca batık ve kurtulma şansı yok demek istiyorum. artık gerisini bilemem, 50 kuruş etmez, sadece bu değil, istanbul takımları da üste para verseler alınmaz, batmışlar. ytd
    klübün battığı nerde görülmüş. Batsana Trabzonlu halk kendi Arasında toplar parayı klübünü bataktan kurtarır sen merak etme...

3.  Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    klübün battığı nerde görülmüş. Batsana Trabzonlu halk kendi Arasında toplar parayı klübünü bataktan kurtarır sen merak etme...
    Sen her yoruma takilma ahbab
    Önüne bak.
    Herkesin bakış acısı ve teknigi ayri telden olur .doğru olanda budur.
    2$ bu yıl görür diye yazdik.Okkali bir satıştan sonra tabiki.
    nisan mayista 3-5 kisiye düşer burasi .

Bak şimdiden 15 i geçmez 5.50 üstünü gören.

4.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Sistem yarin ve sonraki iki gün tehlikeli(sadece kar satışı anlamı)
    Bj maçına girmez bu merrily
    Düzeltmeden sonra olasi 'galibiyetle' kaldığı yerden devam
    Diyebilir!!!
    Her zaman ayni gün olamaz!!!
    Kar satışlarında iyi yerden almakta önemli .

5. ******* TARİHİ ZİRVE 10,44*****
    TSPOR 2011 yılında 10,44 TL ile tarihi zirvesini görmüştü. Bugün 7,78 TL ile 2011 yıından beri en yüksek kapanışı yaptı. Soluksuz yükseliş yatırımcıları hisseye karşı endişeli bakmasına sebep oluyor,, sağlıksız bir yükseliş değil bu denebilir. Şu an hiç bir analizcinin düzeltme hareketinin nereden geleceğini doğrru tahmin etmesinin çok zor olduğunu düşünüyorum. Uzun bir borsa tecrübeme dayanarak 2019 yılında "1,00 TL DEN TSPOR AL DÖN ARKANA BİLE BAKMA" demiştim ve gerekçelerini yazarak defalarca tekrar ettim. Şimdi ise kannatim maçları takip etmek Bjk maçı rahat alınırsa 10,44 TL test edilecektir. Dahası bir hayal gibi gelsede bu çıkışı Fenerbahçe'nin 100. TL çıkışını andırıyor. Ben şahsen 10,44 aşılacak,10,44 üzerinin süpriz olması tamamen maçların sonuçlarına bağlıyorum. Tüm yatırımcılara bol kazançlar dilerim. Şunuda hatırlatayım cepte olmaya kar kar değildir. Saygılarımla.
    ----Anahtar her kapıyı açar---

6.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    şampiyonda olsa uğurcanı sorlothu 100 milyon euroya da satsa borca batıktır. bilançoya bakın anlarsınız. ytd
    sen, fb, bjk, gs , blançolarına bak , trabzon onların yanında zemzemle yıkanmış , belliki dünyadan bir habersin

7. Kulübün 828.9 TL (kasım 2019) borcu var. Nasıl batık anlamadım. Şampiyon olursa, şampiyonluk ve şampiyonlar ligi geliri tahmini bu borcu yarı yarıya dusurmez mi? Bu takımda para etmeyecek futbolcu mu var. Futbolcuların değerlerini katmiyorum bile. Nereye kadar gider, nereden döner bilemem. Hedefim de çift haneler. Gelirse satar mıyım? Duruma göre....

P10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 601/906 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •