Sayfa 632/907 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon
Arama sonucu : 7250 madde; 5,049 - 5,056 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. gs,ın spek aklınca gaz verıyor , yersen, yiyenler çok maşallah , hep lidersin hem maçın eksik, gs% 20+ fenerin acizliğni kullandı resmen gs, fenerde olanlara allah yardım etsin inşallah, trabzon,a gelince mecbur yukarı , tabandsn alanlar çıkıyor gayet normal , gs,de ümit içinde onlarda ancak önümüzdeki 3 hafta gs, sıvas, rize deplasman maçları var, bjk ile içerde bunlar kolay maç değil , bekleyip görecez , mühür kimdeyse süleyman odur...

2.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    gerçi benim hesap kredili belki onun da bir faydası oluyor olabilir. şimdi yanıltmakta istemem kimseyi.
    Şimdi bazı aracı kurumlar mesela denizbank t+0 uyguluyor... İşbank kullanıyorum.. Gsray ı cuma aldım bugün sattım ama tspor da cuma günü satışımın parası hala serbest bakiye değil... İlginç... Neyse zaten yarın lazım bana.. Bugünü de böyle atlattık... Ama bu hafta sonu Suriye ye gözlem noktalarından çekilmesi için verilen süre doluyor. İnşallah bir şekilde anlaşma olur yoksa beter olabilir borsa... Göreceğiz

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. SON DAKİKA | Real Madrid, Alexander Sörloth için 40 milyon euro'yu gözden çıkardı. (Eurosport)

Avrupayı sallayan diğer norveçli haarland (Dortmund) sorlotha ilham kaynağı olup fiyati ikiye katlatti.
    Hayatta şans yardimci olmali.
    Bence haarlandin dortmundda harikalar yapması
    Reali kudurttu ve tsporada lotto vuracak.

Başakşehir’in kazanması kötü oldu. Rize’yle haftaya oynayacak ts, puan alsaydı rize kesin ts kazanır derdim maçı ama şimdi riske girdi.

5. Rize ölmüş aglayani yok.Trabzon için antreman maçı olur.ozellikle müdafaa rezalet.

6.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Başakşehir’in kazanması kötü oldu. Rize’yle haftaya oynayacak ts, puan alsaydı rize kesin ts kazanır derdim maçı ama şimdi riske girdi.
    Ts rize maçını alır rahat

Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    La havle.... Kağıt 30 u gördü mü görmedi mi... 30 dan almış birinin maliyeti bedelliye girmediyse kaç liradır... Bitti...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Niye öyle hesaplamak zorundasın bende onu anlamadım. Kaç kişi bedelliye katılmamıştır. Eğer katılmadıysa o kişinin sorunudur. O insan kendi hesabını ona göre yapsın. Galatasaray'da tarihi zirve 430 küsürdü. Şimdi Galatasaray sayfasına gidip tarihi zirve 430 desem olur mu olmaz. Böyle hesap mı yapılır. Yanlış yaptın ama kabul etmemek için daha büyük yanlışa giriyorsun.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

8. spek akıl tutulması yaşıyor sivri sinek beyni ile gs yukarı sürerken ,trabzona- yaptırıp mal toplama derdinde, başak şehir gelirken ,gs nin çıkışını yemiyoruz ,akşam eşşek gibi yukarı çıkacak ne diyorsak o, aklı sıra elimizden malımızı alacak...önce gs nin sıvas, b.şehir, trabzon, bjk maçlarını var olduğunun altını çizelim , gs bu 4 maçta yarasız mı kurtulacak, spekkkkk alırım aklını beynin durur .buyüzden beni bağlar,spek ye oturup donunu baglar hele bekle gör

Sayfa 632/907 İlkİlk ... 132532582622630631632633634642682732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •