Sayfa 668/908 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Aynen ama açıklamada yeni geldi zaten

Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu: "Liglerin ertelenmesi veya seyircisiz oynanması şuan gündemimizde değil"
    Bu habere rağmen tepki vermiyosa sıkıntı var ..burda çok durması iyi deil gözü asagida

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu hisse bu senenin en kral hissesiydi..
    Ac gozlu spek degil ky, her zamanki gibi..
    Hisse 0.8 tl den 9 tl ye cikmis neredeyse 12 kat kari gostermisti..
    Kar cebe yakisir, ele verme sezonu acildi, ayik olun faik olmayin diye neredeyse 1 ay oncesinden yazdim..Ben demistim, yazmistim demek istemiyorum ama herzaman buyuk zararla bekleyen biri olarak objektif ve spek gibi dusunmeye calistim..Yazdiklarim sonucunda dalga da gecen oldu, asagilayan da..Herkesin terbiyesi farkli tabi..
    Spek olsaniz hisseyi 5 e cikarir misiniz su an? Kim alir su saatten snr? Kac lot satabilir maci var lider olcak diye??
    Ama 3 e dusurse; sampiyonlugun en buyuk adayi hisse dusuk diye, ve maliyet dusurcek akillilar varken milyonlarca hisseyi yine milletin eline verirr..
    ***Ne de olsa maliyeti 1 tl ve daha 6 ay onceki maliyeti*** defalarca yazdik...
    Spor hisselerinde virus, savas vs den once spegin dedigi olur, ozellikle bu zamanlar..

3 hafta once yazdim 4 senedir beklettigim 4,96 maliyetli bjk hisselerimi buyuk zararla 3 tl den sattim diye..3-4 ay sonra 1,5 tl den alirim diye...o kadar beklemicem bilee..

Ts nin de bi ederi var, geldigi yer belli..uzun zaman once hareketlerine bakin gidecegi yeri goreceksiniz..burda rakam vermek istemem..
    Yillar sonunda sunu anladim Agustos-Aralik arasi gidisata gore spor hisselerinde portfoyunu olusturcaksin, Mart gelmeden bosalttaksin!!!
    Diger hisseler ucarken sizi zararla bekleten spek e yillarca kufur etmemeniz dilegiyle..
    Ytd.Herkese bol kazanclar..

Sonuc; bizler acgozluyuz, nezaman nerden alcagimizi bilmedigimiz gibi satacagimiz noktayi ve zamani da bilemiyoruz..Daha fazla kazanma hirsi gozumuzu kor ediyor..

3. Spor hisselerinde çok fazla ky kaldığını düşünmüyorum. Beklentisi olan Trabzon ve Gs nin bu kadar bodozlama düşmesini beklemiyordum. Bu saatten sonrada satan ky bir daha bu hisseler girmez diye düşünüyorum. Ki buğünkü liderlik maçına rağmen durum böyleyse, Spek kendi çalsın kendi oynasın.

4. Marketler iyi primlendi

5. Bunun speği virüslü galiba. Gsaray - 4 bu - 8 de.

6.  Alıntı Originally Posted by neden07 Yazıyı Oku
    N
    Bugün keyifle Malatya Trabzon maçını izleyeceğim. Spekler bahaneyi buldu borsa artıdayken bile ve şampiyonluğun en büyük adayı olduğumuz halde ve bugün Malatya maçı olduğu halde tspor u artıya geçirmedi. İnşallah başka bir spek bu oyunu bozar. Ytd
    Satmadık burdayız, Başakşehir maçından sonra görecesi burayı.

7. [QUOTE=horoz60;4219552]Satmadık burdayız, Başakşehir maçından sonra görecesi burayı.[Zeten bu beklentilerle ky ye mal çakıyorlar. Beklenti bitti bu hissede.

8. Verdiler ele geçmiş olsun

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 668/908 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •