Sayfa 518/908 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 7263 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. kademeli ala ala 9 yıl geçti. Sadece bu yıl 100bin lot aldım, nihayet ortalamayı düşürdüğüm için zarar cıktı.
    Ama 9 yıl bekleyenler için bu fiyatlardan satış yapmak fikrimce hata olur. Bu hisse eminim düşüşe geçtiği fiyatlara gelecek ama bu 3-5 yılı bulabilir.
    Inşallah hepimizin yüzü güler.

Yatırım tavsiyesi ne haddime.

Haftaya dikkatli olun derim.
    Çok şişirilmiş bir hisse!
    Önce beni yalanlayacak bir hareket çekip ardından sizleri uzebilir.
    Elbette y.t.d.

GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Her halükarda satın alınmış bir hayali yada galibiyeti fiyatladı zaten!
     Alıntı Originally Posted by Sertan61 Yazıyı Oku
    Muhtemel gs galibiyetini fiyatlıyor gibi

5.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Haftaya dikkatli olun derim.
    Çok şişirilmiş bir hisse!
    Önce beni yalanlayacak bir hareket çekip ardından sizleri uzebilir.
    Elbette y.t.d.

hocam diğer spor sayfalarındada yorumların var. sizce Trabzon alınmalı ise nerden alınmalı yoksa spor hisseleri kumar bılaşmayın mı?
    kimseler anlamazdı ya nasip ne demekti.

6. Hele bir maçı görelim sonra da kağıdı görelim. Galibiyet durumunda buraların hızla geçileceğini mağlubiyet durumunda ise kısa bir çekilmenin ardından tekrar harekete devam edeceğini düşünüyorum. Tamamen hissiyattır.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. S.a.Zararda olan arkadaşların uzun bir zamandan sonra artık kazanca geçmesi çok sevindirici.Cuma günü bir çok hissedarlar yeterli karı görünce satmış,kimileri de pazar akşamki maçdan dolayı kararsızlıklarını vermiş olduğu durumdan ayrıldı.Dün tahta acayipti,k.yatırımcı tek tuşla çıktı bazen bozulmalar oldu ama mükemmel kapandı hisse.
    Maçın sonucu orta vadede hisseyi çok etkilemez,iddia gibi düşünüp hisse alınmaz,lig uzun bir süreç,pazartesi ve salı sert hareketlere maruz kalıcak hisse.Şahsi düşüncem yenilirse biraz çekilme olur oda 1,88-189 lara,en kötü 1,80 ler,yenerse 2,28-2,29 en fazla 2,40 a (2,40 güçlü bir direnç) olur diye umuyorum,bu hareketlerin hepsi sert olabilir,paniğe gerek yok.
    Orta vade hedefi daha da yukarılar olduğunu düşünüyorum,inşallah yatırımlarımızın karşılığını alırız.(maç tahminim 5-2 )

8. Elimde Tspor var ama riski bende yarıladım.

berabere kalır veya yenilirse bana alım fırsatı vermiş olur diye düşünüyorum.

maçın sonunda değilde öncesinde bu yorumu yapabiliyorsam tahta yapıcıda bunu fiyatta zaten ayarlamıştır
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 518/908 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •