Sayfa 426/908 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 7264 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

sanırım tspor yönetimi şu hikayeyi bilmiyor kağıdın başındaki 1 i sildiler

1982 yılı Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nda 2. sınıf öğrencileri Türkiye Ekonomisi dersinin hocasını bekliyor. Sınıf ögrencilerinin gürültü patırtısıyla sallanırken sert görünümlü hoca kapıda beliriyor. İçeriye kızgın bir bakış atıp kürsüye geçiyor. Tebeşirle tahtaya kocaman bir (1) rakami çiziyor. “Bakın” diyor. “Bu kişiliktir. Hayatta sahip olabileceğiniz en değerli şey. ” Sonra (1)’in yanına bir (0) koyuyor:

“Bu başarıdır. Başarılı bir kişilik (1)’i (10) yapar”.

Bir (0) daha koyuyor. “Bu tecrübedir. (10) iken (100) olursunuz”

Sıfırlar böyle uzayıp gidiyor: Yetenek… Disiplin… Sevgi…

Eklenen her yeni (0)’in kişiliği 10 kat zenginleştirdiğini anlatıyor hoca… Sonra eline silgiyi alip en bastaki (1)’i siliyor. Geriye bir sürü sıfır kaliyor. VE hoca yorumu patlatıyor.

“Kişiliğiniz yoksa öbürleri hiçtir!”
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2. Mesajımı yanlışlıkla sildim, özeti ; alınır diyen arkadaşlar geldi geçti, onların üzerinden yüzde 10 aşağı düştü, inanmayın, güvenmeyin, gaza gelmeyin. Kârı da size zararı da, Al-sat diyenler bugün yazar yarın kaçar. Yazdılar ve kaçtılar, itham değil eski mesajlar duruyor. Dibini bulduğunu hissedince maliyet düşürmeye devam. Şeklindeydi...ilk mesajımda yazdım, evladiyelik oldu, buradaki paradan hayır beklemiyorum...on lot yüz lot alıyorum zaman zaman, asla sermaye yatırmam, ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sanırım tspor yönetimi şu hikayeyi bilmiyor kağıdın başındaki 1 i sildiler

1982 yılı Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu’nda 2. sınıf öğrencileri Türkiye Ekonomisi dersinin hocasını bekliyor. Sınıf ögrencilerinin gürültü patırtısıyla sallanırken sert görünümlü hoca kapıda beliriyor. İçeriye kızgın bir bakış atıp kürsüye geçiyor. Tebeşirle tahtaya kocaman bir (1) rakami çiziyor. “Bakın†diyor. “Bu kişiliktir. Hayatta sahip olabileceğiniz en değerli şey. †Sonra (1)’in yanına bir (0) koyuyor:

“Bu başarıdır. Başarılı bir kişilik (1)’i (10) yaparâ€.

Bir (0) daha koyuyor. “Bu tecrübedir. (10) iken (100) olursunuzâ€

Sıfırlar böyle uzayıp gidiyor: Yetenek… Disiplin… Sevgi…

Eklenen her yeni (0)’in kişiliği 10 kat zenginleştirdiğini anlatıyor hoca… Sonra eline silgiyi alip en bastaki (1)’i siliyor. Geriye bir sürü sıfır kaliyor. VE hoca yorumu patlatıyor.

“Kişiliğiniz yoksa öbürleri hiçtir!â€

Bravo Baskan !!!
    Twitter da paylasilmis bu yaziniz.

Iyide begeni almis !!!

5. Bu hizli dusus ve satis devam eder ise, sifirdan sonraki 9 da, 8 de, 7 de mazi olur !!!!!
    Görüntü kötü.

2 gün önce , dibin, dibinde diye 0,99 dan pozisyon actim, 2 gunde dibin dibininde dibine indi !!!!
    iyiki hafta bitti, yoksa 0,89 kapinin ardindaydi.

Bu satis baskisini karsilayan olmadikca, bu hisse cöpe döner !!

6. Bedelli sonucu ne oldu simdi ? Katilim yetersiz oldu ne yapacaklar simdi.. insan bi haber maber yollar. Hic yatirimcisini da iplemiyorlar. Gecenin korunde bedelli haberini atmayi biliyorlar ama !

Alıntı Originally Posted by Gentleman Yazıyı Oku
    Bravo Baskan !!!
    Twitter da paylasilmis bu yaziniz.

Iyide begeni almis !!!
    Ben inan görmedim bedeliden sonra 1 in altına gelince hikaye aklima geldi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. Ne hallere düştün spektrum Ağaoğlu ah ah neye

Sayfa 426/908 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •