Special Days Image
Sayfa 721/907 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 5,761 - 5,768 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Kalanlara hayırlı kazançlar. Ben çıktım. Sportiflerin tüm dünya da kapılarına kilit burabileceği konuşuluyor. Esnaf falan devlet eğer sportiflere yardım ederse stk lar aracılığı ile mahkemeye taşırız tüm ülkede olayı diyor. Kendime göre tırstım. Zaten sürekli yükselişin tek sebebi olabilir bu ortamda. Yüksekten mal itelemek her spek için. Bizdeki sportiflerim spekleri ortak.
    Kalın sağlıcakla.

Alıntı Originally Posted by bilgin2097 Yazıyı Oku
    Kalanlara hayırlı kazançlar. Ben çıktım. Sportiflerin tüm dünya da kapılarına kilit burabileceği konuşuluyor. Esnaf falan devlet eğer sportiflere yardım ederse stk lar aracılığı ile mahkemeye taşırız tüm ülkede olayı diyor. Kendime göre tırstım. Zaten sürekli yükselişin tek sebebi olabilir bu ortamda. Yüksekten mal itelemek her spek için. Bizdeki sportiflerim spekleri ortak.
    Kalın sağlıcakla.
    kapılarına kilit vurmak?

futbol bitecek yani, artık böyle bir spor olmayacak yani?

:D

3.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    kapılarına kilit vurmak?

futbol bitecek yani, artık böyle bir spor olmayacak yani?

:D
    yok beaa maçlar seyircisiz oynanacak belki ,forma pok püsür satışları olmayacak belki ama assolan ŞAMPİYONLUK o her zaman bakii
    Bu sörloth 61 de kaldığı sürece değil bu yıl belki 4 sene 3 büyükler anca babayı alır

Alıntı Originally Posted by Wonderwoman Yazıyı Oku
    yok beaa maçlar seyircisiz oynanacak belki ,forma pok püsür satışları olmayacak belki ama assolan ŞAMPİYONLUK o her zaman bakii
    Bu sörloth 61 de kaldığı sürece değil bu yıl belki 4 sene 3 büyükler anca babayı alır

ben bu kadar iyimser değilim tabii. şu brüt takas saçmalığı olmasaydı güzel yerdeydik şimdi...

5.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku

ben bu kadar iyimser değilim tabii. şu brüt takas saçmalığı olmasaydı güzel yerdeydik şimdi...
    Cüzdanı dağ gibi kafası hergele spegin var rahat ol sen her şey çok güzel olacak ama al sat yapmaya bak

6.  Alıntı Originally Posted by burak3535 Yazıyı Oku
    hadi olum Galatasaray yap şovunu
    Burakkkk ....
    Burakkkkkkk...
    aa ses gelmiyo Burak dan ..muhtemelen kabız etti Gs 'ın çorapsızzz speğiii
    Sampiyon olcakmıs cinconn ..sevsinler senii

Cüzdanı dağ gibi kafası hergele spegin var rahat ol sen her şey çok güzel olacak ama al sat yapmaya bak
    hayırlısı bakalım. göreceğiz

Fırtına gibi döndün sahalara hemşirem

Sayfa 721/907 İlkİlk ... 221621671711719720721722723731771821 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •