Special Days Image
Sayfa 681/907 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 5,441 - 5,448 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by camlık Yazıyı Oku
    CORONA VURUS gecıcı ,,,,,trabzon kalıcı 10 yıldır bu anı beklıyoruz.. 91 ırak kırızı ,,,94 de cıller devalısyonu ... 98 erbakana yapılan darbe..99 depremi.. 2001 ecevıt krızı.. 2008 ..kı olsun 2013 taksım gezı,,sonrası feto . sonrası 15 temmuz,, abdnın rahıp olayı,,şunlar ve daha sayamadıklarım. hepsi geçtimi gecti,, bu da gecer,yeterkı başakşehır.. ve önümüzdeki macları kazanalım.. elınde hısse olan mecbur beklıecek...he ders olsun yuksekten hısse olınmayacagını öğrensın.. trafıkte kaza yapan kışı usta şöför olmuştur.........Tecrübe kazanmak kaybemekten gecer,,,,??????
    Borsada bayağı eskı olduğuna göre vırusun etkısının de gectıgını göruruz hep beraber umarım...Sağlık bakanı 2 aylık sure verdı seyırcı yasağı bır dahakı liglerde kalkmış olacak gelır kaybı çok yaşamamalı butun kulüpler..
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    İlaç devi Roche corona aşısını bulmuş. dün Trump açıklamış...
    Konuşulduğu gibi corona virüs önceden tasarlanan bir olay. her ne kadar kabul edilmesede.
    Amaç aşıdan her ülkeden milyonlarca dolar alınacak ayrıca kapanan* milyonlarca şirket* 1/10 ucuza satın alınacak.* Amaç yine para ve 60 yaş üstünün ölmesi. Geçmiş olsun dünya...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

3.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Konuşulduğu gibi corona virüs önceden tasarlanan bir olay. her ne kadar kabul edilmesede.
    Amaç aşıdan her ülkeden milyonlarca dolar alınacak ayrıca kapanan* milyonlarca şirket* 1/10 ucuza satın alınacak.* Amaç yine para ve 60 yaş üstünün ölmesi. Geçmiş olsun dünya...
    Daha deneme aşamasında kesın bir tedavi olacak aşı bulduk dıye ortaya çıkmazlar biraz daha hasta sayısı artsın birkaç ülke daha Çinden sonra Avrupa da batsın ABD aşıyı bulduk der şu an erken...
    “Benim kudretimin ulaştığı yere onların hayalleri bile ulaşamaz!”
    Fatih Sultan Mehmet

4.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Trump nerde aciklamis paylasabilir misiniz?? Adam cikti test oldum dedi bugun, 2 gun sonra Sonuc aciklanacakmis.. Ayrica Avrupaya olan ucus yasagina Ingiltere ve Irlandayi da aldilar..Ins Turkiyeyi de alip Thy ye darbe olmaz..

Sayin Ezln’e ve Herkese Allah gonlumuze gore versin..yillar bana spor hisselerinde uzun kalmamayi gosterdi..cok bekledim reel anlamda hep zarar yazdim..her sene Agustos-Aralik arasi gidisata gore portfoy yapip Mart gelmeden bosaltsaydim, super kazancim olurdu..cnk hersene Yaris icindekiler en az 1 sefer min %100 prim yapiyo ve Ben bunlari hep kacirdim..Acikcasi artik stratejim bu..ole uzun vadeli 2023 hedefli heleki bizim gibi bir ulkede spor hisselerinde kalmak benim acimdan Allah korusun...
    Ytd..Herkese bol kazanclar..

5. Arkadaslar insanlari yanlis bilgilendirmeyin ..... corona Aşısini bulduk demediler...cuma aksami turump ben dinledim...coranin tes aletimi cogaltacaz dedi...onu buldular...aşıyı degil...

6.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun. İnşallah can sıkmamıştır satış. Darısı başımıza bakalım...
    Vallahi sıkıntı şu oldu yıllarca bekledim çok iyi yerleri gördü fakat o anlarda ekran başında değildim ve açtığımda maalesef yaptığı marjı gördüm.tabi bu tekrar orayı yoklar diye satisimi geciktirdi... yarısını önceki düşüşte 5.3 ve 5.5 den verdim. Kalan yarısını da 4.05 den....ha dersen ki zararda mısın... hayır maliyetim 1.86 idi...ama kârdan zarar ettik...daha doğrusu yıllarca beklemenin karşılığını alamadan sattım diyebilirim...Ancak şunu öğrendim ki borsa bizim gibilere göre değil... vicdan taşıyan insan borsadan Uzak olmalı...insan bir süre sonra her toplumsal olayın endexe yansımasını hesap ederken buluyor kendini...bu çok acımasızca bir durum...neyse herkese bol kazançlar dilerim...bir de şu virüs olayı...ben naçizane sağlık meslek yüksek okulu mezunu bir vatandaşım... virüsler laboratuar ortamında üretiliyor ve ilaç satmak için yayılıyor fazlaca sansasyonel ve komplocu bir yaklaşım...bir virüse karşı ilaç ya da aşı geliştirmek bugün başlarsanız en az bir yıl sürecek bir süreç...ve virüsü kontrol etmek mümkün değildir... yarın öbür gün Trump ta virüs çıksa kimi suclayacagiz... kaldı ki Bir çok devlet adaminda çıktı zaten...ama biyolojik silah kullanımı farklı bir şey... yüzyıllardır kullanılıyor ve yine kullanılmasi mümkündür ancak günümüz dünyasında kull***** da yok edeceği unutulmamalıdır.malum artık dünya çok küçük ve etkileşim çok fazla...ve bu hastalık bulasiciligi oldukça yüksek... basite almayın tedbiri elden bırakmayın... sağlıklı günler dilerim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Yarın yükseliş başlar sopayı yiyen çok

Alıntı Originally Posted by tatar ramazan Yazıyı Oku
    Yarın yükseliş başlar sopayı yiyen çok
    Pek sanmıyorum ama hayırlısı... inşallah diyelim.

Sayfa 681/907 İlkİlk ... 181581631671679680681682683691731781 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •