Sayfa 594/908 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Böyle sabır olsa bende, şu an 10 milyon kârda olurdum.(abartmıyorum) birkaç ay öncesine kadar 1.02 maliyetli TS ve geçen hafta 2.33 den sattığım 1.80 maliyetli GS vardı. Ama şimdi yok. Simdi başka hissedeyim, Bakalım bunda ne kadar sabredeceğim
    SM-J810F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by klink Yazıyı Oku
    Böyle sabır olsa bende, şu an 10 milyon kârda olurdum.(abartmıyorum) birkaç ay öncesine kadar 1.02 maliyetli TS ve geçen hafta 2.33 den sattığım 1.80 maliyetli GS vardı. Ama şimdi yok. Simdi başka hissedeyim, Bakalım bunda ne kadar sabredeceğim
    daha ötesi var üstadım....geçen sene % 200 bedelli sonrası 0,82 kuruştu.....bedelliye girsek mi girmesek mi rüçhanları nasıl satacağız muhabbeti vardı.....hiç buralara gelebileceğini tahmin edemezdik tabiki.....sabır ve zaman . en önemlisi de panik olmadan güvendiğin hisseyi dipten aldıysan korkma...al yat unut......

başka bir örneği 1,80 dip yapan altı ay öncelerdeki teknosa...bir ayda 13,40 ları gördü.....6 kat giden bir teknosa gördük...trabzon da tarih yazdı maşallah....yabancıda yüklenmiş ise bi aksilik olmazsa şampiyon olabilir....hisse fiyatlamaya nereye kadar daha gidecek acep ... onu kestırmek zor........

3.  Alıntı Originally Posted by ANAHTAR Yazıyı Oku
    *****1,03 TEN TSPOR AL DÖN ARKANA BİLE BAKMA****
    TSPOR tahtası kapanırmı? hayır Türkiyenin güzide klübünü iflasına Federasyon razı gelirmi? Hayır. Mutlaka bir çıkış yolu bulunur. Ziraat Kredi verir, devlet sahip çıkar vs. vs. Köklü bir klüp ne teknik ne bilanço sadece saydığım bu sebeplerden dolayı TSPOR buralardan alınır... Zaten küçük yatırımcı buralardan bu hisseyi almaz ama 1,70 2,10 gibi olunca hemen atlar.. Bu da benim bakış açım. Yazdıkları yatırım tavsiyesi değildir. Sadece nacizane benim fikrimdir. anahtar
    Yazılanlar unutulmaz anahtar her kapıyı açar
    ----Anahtar her kapıyı açar---

4. Nasıl bir speq bu arkadaş Her gelene her yerden kazandırıyor

5.  Alıntı Originally Posted by ANAHTAR Yazıyı Oku
    Yazılanlar unutulmaz anahtar her kapıyı açar
    usta ben aldım,aldımda

yüzde yüz yapınca sattım

sonra geri aldım tekrar sattım
    şimdi yine günlük cüzi alıp satıyorum
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

6. Artık fazla heyecan yapmadan satışımızı verdik. İnşallah herkes hedef rakamlarına ulaşırlar. Kağıtta bulunan yatırımcı arkadaşlara bol kazanç ve sabırlar diliyorum.

Alıntı Originally Posted by sfli Yazıyı Oku
    Benim 6 buçuk sene oldu.Oğlumla yaşıt Bu nedenle ikinci oğlum gibi oldu, duygusal bir bağ oluştu, satamıyorum
    Oğlun evlenene kadar elde tutmaya devam 😀😀😉👍

Hisseyi hala brüt takasa almıyorlar Damat Berat korkusundan , hakkaten inanılmaz resmen muz cumhuriyeti...

Sayfa 594/908 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •