Sayfa 714/907 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Biz satınca hele hele her satınca kağıt gitti. hissesiz kaldık. düşerse alıp beklicem artık...
    Buradasınız hâlâ....vallahi içim gidiyor tekrar gireyim diye ama korkutuyor artık...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün bile düşmemesi çok garip. Hayırlısı. Böyle devam eder inşallah.

3. Bu hisse bugün burutte girmiş ne olur yorum yapacak arkadaş varmi

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

4.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Bu hisse bugün burutte girmiş ne olur yorum yapacak arkadaş varmi

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Birkaç gün taban gider,bir yerde Avrupa'da liglerin iptal edileceği haberini okudum geldi mi üst üste geliyor

https://www.mynet.com/uefa-avrupa-da...-278038-myspor

5. Ufak atta civcivler yesin ,hemde birkaç gün taban gidermiş yani TAVAN demek istedin herhalde . Durmak yok yok yukarıya devam

Alıntı Originally Posted by BMW Yazıyı Oku
    Ufak atta civcivler yesin ,hemde birkaç gün taban gidermiş yani TAVAN demek istedin herhalde . Durmak yok yok yukarıya devam
    Sonuç ortada...

7. TSPOR taban taban gidecek buradan çıkan yatırımcı GSRAY a gelecek ona da brüt yediresiye kadar yukarı sürecekler YTD ilk adım tuttu

8.  Alıntı Originally Posted by TC MEHHAM Yazıyı Oku
    Böyle hisselerde kimseye tavsiye verilmez. Kimsenin ahını almamalıyız. 5 defa taban da , tavan da yapar. Az para ile girmek lazım. Ben 0.80 iken al butonuna basamadım çünkü grafik 0.60 diyordu. Sonra da güvenemedim. 0.80 den alsam mutlaka beni 2 lerde dökerdi. Şimdi ise tahminim yapabilirse 6 ya gider. 4 e çekilir. Fincan kulp yapıp daha da çıkar. Olmazsa zaten 0.80 bile olur. Korona hızla artıyor. Şelale gibi düşebilir de. Böyle kağıtlarda sakın kimseye güvenmeyin. Asla ytd.
    Herkesin bir planı var. Ben 4 e gelirse tekrar alırım. Ama çok az para ile tabi. 1000 lottan fazla para ile girilmez spor hisselerine.fincan kulp yaparsa bakariz artık. Asla YTD

Sayfa 714/907 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764814 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •