Sayfa 674/909 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 7265 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Hedef fiyat vermiyorum. Virus ortada yokken de yazıyordum. Gideni geri getireceksen et. Seni tutan yok

2. Hakkimizda hayirlisi...biraz iyi gibi. Ts por ikitane istanbul deplasmani var. Ligde gs kupada fener....bence erteme ihtamalini fiyatladi 2 gundur... seyircisiz. Bu kadar kotu olucagini tahmin etmiyorun. Benim dusuncem..

3. Belirsizlik bitti işte.En azından alınan önlemler ne denli etkili olacak zaman gösterecek.

4.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Belirsizlik bitti işte.En azından alınan önlemler ne denli etkili olacak zaman gösterecek.
    ;))))

Size hersey saka gibi geliyor!!!
    Bunu virusun futbolu Ve gelirlerini nasil etkileyecegini 2-3 hafta once burda yazdigimda
    Arkadasin teki dalga gecmisti..simdi nba bile durdu, furbolcu basketci siyasetci hepsine bulasti..
    Belki ligler bitmicek, sampiyon olmucak siz burda olmucak sampiyonlugu primlemeyi bekleyinn;))

Belirsizlik bitti diyosun, daha virusun nerden bulastigi belli degil, nasil ilerledigi vs ... asi bulunsa testler, yan etkiler, izinler, uretim falan en az 1 sene diyenler var..

Beyler 1918 Spanish flu yaaa bi bakin derim...dunya genelinde bi gripten 50-100 milyon kisinin olduguu...bunun daha be oldugu belli degil..

Ytd...Herkese bol sanslar..

5.  Alıntı Originally Posted by kemalkaya Yazıyı Oku
    ;))))

Size hersey saka gibi geliyor!!!
    Bunu virusun futbolu Ve gelirlerini nasil etkileyecegini 2-3 hafta once burda yazdigimda
    Arkadasin teki dalga gecmisti..simdi nba bile durdu, furbolcu basketci siyasetci hepsine bulasti..
    Belki ligler bitmicek, sampiyon olmucak siz burda olmucak sampiyonlugu primlemeyi bekleyinn;))

Belirsizlik bitti diyosun, daha virusun nerden bulastigi belli degil, nasil ilerledigi vs ... asi bulunsa testler, yan etkiler, izinler, uretim falan en az 1 sene diyenler var..

Beyler 1918 Spanish flu yaaa bi bakin derim...dunya genelinde bi gripten 50-100 milyon kisinin olduguu...bunun daha be oldugu belli degil..

Ytd...Herkese bol sanslar..
    Sonuç olarak hepimiz öleceğiz fazla kasma bence.Ölmene birşey vesile olacak sonuçta.Ben piyasa bazında Türkiye kısa vadede en azından önlemler aldı belirsizlik bitti.İşe yarar yaramaz zaman gösterir.Demek istediğim bu.

6. Bu arada hemen yan bilgi dolayli yonder anlatmak istediklerimi anlamayan cok oluyor...
    Bizim lig bi sekilde biter ama..avrupadaki 3-4 buyuk ligin takimlari sampiyonlar ligine katilamazsa veya belirlenemezsr, sampiyonlar ligi bile olmayabilir seneye...Olsa bile dagitilan para duser dibe..
    Utah Jazz li basketcide virus cikti son 10 gun icinde oynadiklari 6-7 takimin butun oyunculari tedavi gircek, bilgi rastlanirsa onlarinda oynadiklari..nasil bir zincir dusunun...
    Ins yillar sonra katildigimiz Avrupa 2020 yapilir..
    Ytd..Herkese bol sanslar..

7.  Alıntı Originally Posted by sed_dülbahir Yazıyı Oku
    Sonuç olarak hepimiz öleceğiz fazla kasma bence.Ölmene birşey vesile olacak sonuçta.Ben piyasa bazında Türkiye kısa vadede en azından önlemler aldı belirsizlik bitti.İşe yarar yaramaz zaman gösterir.Demek istediğim bu.
    Benim kastigim bisi yok, ‘Her canli bir gun olumu tadacak’ Allah gecinden versin cumlemize...Piyasa acisindan dusunuyosan dunya genelinde cok buyuk daralma oldugunu gorursun btn havayollari iflas esiginde vs. uzatmicam..sadece C ronaldonun yillik gelirinin 450 milyon euro oldugu dusunuluyo..ekonomide harcayabildigin kadarsindir..piyasa bunlarin hepsini fiyatlicaktir...piyasada beklentiler alinir gercekler satilir..belirsizlik suan zirve..yazdiklarim dolayli yonden ortayadir herzamanki gibi...direkt sana degill..Allah hepimize saglik, uzun omur versin..

Ytd..Herkese bol sanslar..

8. BİST vadeli işlemlerde değişiklik yaptı..Borsa İstanbul, pay piyaslarında oynaklığı azaltmak için değişim limitlerini kısacağını açıkladı. Düzenleme 13.03.2020 Cuma gününden itibaren yürürlüğe girecek.

Detaylar haberlere düştü.Yarından itibaren Kısaca en fazla %10 düşüp %10 yükselebilecek devre kesici +- %5 hareket'te devreye girecek.Devre kesici süresi 30 dakika olacak.

Sayfa 674/909 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •