Sayfa 754/907 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon
Arama sonucu : 7256 madde; 6,025 - 6,032 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by ysf1 Yazıyı Oku
    uefa haberi beklenmeyen bir haberdi. fonlar dahi düşüşe yakalandılar. taban kilit açılıyor taban kilit kapanıyor. hazırlıksız yakalanan ky için bir strateji önerebilir misiniz.? örneğin sizin elinizde tspor hissesi var. ne yaptınız ne yapmayı planlıyorsunuz ?
    hazırlıksız yakalanan k.y. UEFA'nın verdiği cezanın iptali için evrene olumlu mesaj göndermeli/yada dua etmeli.

hangisine inanıyorsa öyle yapmalı..

ignorance is bliss..

2.  Alıntı Originally Posted by MMF 1 Yazıyı Oku
    hazırlıksız yakalanan k.y. UEFA'nın verdiği cezanın iptali için evrene olumlu mesaj göndermeli/yada dua etmeli.

hangisine inanıyorsa öyle yapmalı..

ignorance is bliss..
    Sadece ky değil, tüm piyasa hazırlıksız yakalandı. Büyüklerin maliyetler yukarıda kaldı. Pazartesi ya da salı tabandan çözülme bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    Tabandan çözülüp çözülmeme sadece kısa vadeli atlayacak günlükçü vurkaçcıları ilgilendiriyor.
    TS için ana hikaye şampiyon olup ŞL ne katılmak idi. Finansal anlamda kulüp ŞL ne katılsın isterse lig sonuncusu olsun denebilirdi..
    Bunlardan 1.hikaye eşit şansla devam ediyor..
    Ancak 2.si ise CAS sonucuna bağlı..(CAS tan kulup lehine hiçbirşey beklemiyorum çünkü adamların kararını doğru buluyorum)
    Bu durumda oynanacak maçlardaki başarıya göre sadece ligde sağlanabilecek bir şampiyonluk maçların seyircisiz(son 3 hafta bi ihtimal izin çıkabilir) oynanacağını da düşünürsek(tribün geliri de olmayacak) TS a federasyondan ve yayıncı kuruluslardan gelecek paralar dışında pek bir bir nakit akışı sağlamayacaktır. Bu durumda hissenin fiyatının sürekli %10 düşmesini beklememekle birlikte yukarı çıkışını sağlayabilecek ana dinamiklerin kaybolduğunu düşünüyorum..

Alıntı Originally Posted by ysf1 Yazıyı Oku
    örneğin ben de hisse vardı 1000 lot , 1500 lot daha cuma gün aldım. ptz günü 2500 lot daha alıp maliyeti maliyeti 4.5-4.6 arasına çekmeyi planlıyorum. salı gün ki dipte 5000 lot daha almak için para arayışı içindeyim eğer planım dahilinde devam ederse maliyeti 4 civarı olur. ayrıca maliyetimi kurtarırsa satmak planım da var.
    Ben aynı durumda
    1. en basit alım olarak taban bozuldu ve ekran başında isem (birkaç1000) hemen alım girerdim. Her tabanda alım yapmam.
    2, Haftaya zaten dengeye girecektir. Av olmamak için ligin başlamasını bekler ondan sonra işlem yapardım.
    3, destek noktalarını beklerdim. 3,92/3,50/297 desteklerim
    https://hizliresim.com/SUWX8j

İyi geceler.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

5.  Alıntı Originally Posted by Maximum Yazıyı Oku
    Sadece ky değil, tüm piyasa hazırlıksız yakalandı. Büyüklerin maliyetler yukarıda kaldı. Pazartesi ya da salı tabandan çözülme bekliyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım sirketlerinin maliyetleri 1.68 nin altında adam ekranını açıp keyif ve huşu içinde gösterdi. Hemde nasıl keyifliydi anlatamam.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by gelecek Yazıyı Oku
    Evet 1 ,2 yi diyorlarya o hayal, bence 3 lere bile inmez bu hısse arkadaslar,50 gunluk hareketli ortalama 4,10 cıvarından geciyor,yanı buralardan maliyetlenenler var demek.

Sıtratejı onemlı gercekten,herkesın olacak.Ben memur adamım,ben al sat ısını beceremem,düşüncem suydu,maçlar baslayana kadar yanı basladıgı hafta 7-8 arası fıyatlarda olur dıye dusundum,galıbıyetlerle 10-12 arası lıgı kapatır dıye hesap ettım,satıs fıyatım ıse 7,50 lerde olacaktı.Benım stratejım ve hedefım buydu,6 lardayken aklıma gelmezdı yenıden salınacagı,hıc kımsenın aklına gelmezdı,bu uefa olayı suprız oldu ve sok etkısı yarattı arkadaslar.
    Bundans sonra ne yapıcam ne dusunuyorum dersenız,acıkcası kendıme kızmakla ve bıraz da uzulmekle beraber hedeflerımmı beklıcem.Bu arada yanlıslık yapılmıs hesaplarda Fanatık gazatesını okuyun orda yazıyor bugunkı yazısında.
    Kardesim bana 1.8 de Ts al dedi spor aş lere girmem demistim. Cok israr etti. Bende kardeşimin tavsiyesi üzerine girdim kagida 3.9 dan biraz. Kâğıt boeing gibi bir kalktı 4 5 6 bende baktım gidiyor her kademeden al al al .
    Birader 8 tl den cıktı bana dedi ki abi sat sende. Dedim yok Ts şampiyon olacak...

Kâğıt 9 oldu aradı abi Allahini seversen sat artık..
    Dedim 12 ye kadar yolu var devam...
    Uefaya şampiyonlar ligine kupaya vs kasaya para girecek...

Aklımın amk.
    En son 120 bin zararla çıktım kâğıttan.
    Uzun lafın kısası karı gördüğün yerde ac gözlülukte israrcı olursan kucağa alırlar.

Şimdi diyorlar ya yok surdan döner yok burdan döner...
    Tepeden düşersen eğer başladığım yere geri dönersin...

Ben yandım sizde yanmayın diye yazıyorum.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. [QUOTE=savasC;
    yapacağın iki şey var ;
    birincisi : hiçbir şekilde maliyet düşürmeden ekranı kapatıp para battı diyeceksin ve uzunca süre ekrana bakmayacaksın..
    ikincisi : her 30 kademede belli miktarda alacaksın..elindeki parayı parçaya bölüp disiplinli bir şekilde paçal yapacaksın..bunu çok yaptım ben ve kesinlikle zarar yazmadım..

ben de ikincisini uygulamaya çalışıyorum.bunu daha önce de başka hisseler de denedim. zarar etmedim.
    yalnız kuralım şu : terste yakalandın ve maliyet düşürdü isen [COLOR="#000000"]maliyetini kurtarınca sat[/COLOR] hisseyi izle uygun yerden sakince yeniden gir. satınca daha yukarı giderse üzülme ! kurtulduğuna dua et.

inşaAllah daha fazla düşmeden pazartesi veya salı gün döner de fazla zarar etmeden bu pozdan çıkarız.

8.  Alıntı Originally Posted by gelecek Yazıyı Oku
    Bu hısse taban taban gıdecek dıyenle toparlayacağını iddia eden benle ki en gec salı gunu toparlıcak kı ben yarın öğleden sonra toparlanacagını dusunuyorum,burda tartısabılırım.Bunlar kesınlıkle yatırım tavsıyesı degıl belkıde benım umudumdur,herkesın kendı kararıdır,sadece dusuncelerımı paylasıcam.
    ben de sizin gibi düşünüyorum. perşembe gün tabanda 13 M satıcı ile kapadı.cuma gün ise 7 M satıcı ile kapadı.
    ayrıca günlük hacim de 7.7 M dan 4.3 M tl ye düştü.Bunlar kesınlıkle yatırım tavsıyesı degıl

Sayfa 754/907 İlkİlk ... 254654704744752753754755756764804854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •