Special Days Image
Sayfa 101/907 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 801 - 808 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Her çıkışın bir inişi, her inişinde bir çıkışı vardır... ⤴

2. Ulan kamp biter bunların transfer işi bitmez...

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by aimozturk Yazıyı Oku
    Denizbank sberbank grubuna bagli, ruslarla ortak yani

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler. Benim tsporu katarlılar alır diye düşüncel var ama önce onyarın toplaması gerek. Takasyarda olmayınca önsezi öngörü olamıyor

Alıntı Originally Posted by emre faiz61 Yazıyı Oku
    Güneysu kapat gitsin tsporu blogunu spek boş sayfaya baksın bence kimse yazmasın artık değerli dostlar
    Endeks 100 den atıldı. Bir rulo tuvalet kağıdı daha pahalı. .Düşünün artık şu andan sonraki ederini ....Pinokyo çok güzel bir iş çıkarttı. ..

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

5.  Alıntı Originally Posted by Lionking Yazıyı Oku
    Endeks 100 den atıldı. Bir rulo tuvalet kağıdı daha pahalı. .Düşünün artık şu andan sonraki ederini ....Pinokyo çok güzel bir iş çıkarttı. ..

SM-E500H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Lion diğer sportiflerinde bundan farkı yok

Alıntı Originally Posted by emre faiz61 Yazıyı Oku
    Lion diğer sportiflerinde bundan farkı yok
    galatasarayı kurtarmak için yoğun bir çaba içerisindeler. arazi sattılar müthis para gelecek bedelli yapılacak yine para girecek ben oradan çok ümitliyim.. ancak pinokyo ne yapıyor.. sadece burnu uzuyor geldiğinden beri . icraat sıfır.. hikaye . bu nedenle hisse ulusal 100 endeksinden atıldı. adam hissesine bile sahip çıkamadı...
    yazık oldu trabzonspora oysa çok ümitli idim..
    Son düzenleme : Lionking; 09-01-2018 saat: 16:12.
    Yazılarımın tamamı ( SPK ) Sermaye Piyasasi Kanunu ; md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsamin da Yatirim Danismanligi icerisin de degerlendirilemez , Yatirim tavsiyesi icermez ve yatırım niteliği taşımadıgin dan dolayi , Yatirim Tavsiyesi Degildir

Ya arkadaşlar bu hisseyi taşımaktan yoruldum. Satıp arkasından sevdalara da düşmek istemiyorum. Her gün yorumları da okuyor, neyi beklediğimi de bilmiyorum.. Ne...

8. Bugün yayinlanmasi gereken finansal tablolari 31 ocağa kadar yayınlamak icin izin alinmis spk dan, daha once boyle bisi yapildi mi ?

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 101/907 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •