Sayfa 895/908 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. Tüm spor kulüplerimiz gibi finansal anlamda sıkıntıları olan güzide kulübümüz.
    Her zaman hak eden, öyle gözüken gitmez, vakti gelen gider.
    Bir de bakmışsınız birileri gelip kulağından tutmuş ve alıvermiş yukarı.
    Çerezlik, eğlencelik, stres atmak adına, abartmadan, ürkütmeden.

Esen kalın.

2. Harbi ha... vakıf malina, hayrına toprak bagislayanlarin çöken tek iktidar herhalde bu...
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sana laf yetiştirecek değilim,borsada 32 yıllığım,kurt borsacıyım ve yatırımcıyım,servet neki alt tarafı bir bez ütü toprak altı,biz hayır sever aileyiz milyar dolarlara yakın bağış yapmış aileyiz,vatanı düşmanın elinden çekip kurtaranız,bana sataşma benim yanımda ufak kalırsın,bağışlarımıza çöken olursa kursaklarında kalır kronik hastalıklara maruz kalırlar,zaten biri çekiyor,Fatih ne demişti vakıf mallarına çöken olursa lanetim olsun demişti,bu lanet çökenin peşini bırakmaz,sanırım anladın.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by seyis Yazıyı Oku
    Tüm spor kulüplerimiz gibi finansal anlamda sıkıntıları olan güzide kulübümüz.
    Her zaman hak eden, öyle gözüken gitmez, vakti gelen gider.
    Bir de bakmışsınız birileri gelip kulağından tutmuş ve alıvermiş yukarı.
    Çerezlik, eğlencelik, stres atmak adına, abartmadan, ürkütmeden.

Esen kalın.
    ,zaten bugün 6,30 üstüne attı,ama yetmez,ama önce şu bedelli olayına bakmak lazım,zaten ilk başta korkutup milletin malını aldılar

4.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sana laf yetiştirecek değilim,borsada 32 yıllığım,kurt borsacıyım ve yatırımcıyım,servet neki alt tarafı bir bez ütü toprak altı,biz hayır sever aileyiz milyar dolarlara yakın bağış yapmış aileyiz,vatanı düşmanın elinden çekip kurtaranız,bana sataşma benim yanımda ufak kalırsın,bağışlarımıza çöken olursa kursaklarında kalır kronik hastalıklara maruz kalırlar,zaten biri çekiyor,Fatih ne demişti vakıf mallarına çöken olursa lanetim olsun demişti,bu lanet çökenin peşini bırakmaz,sanırım anladın.
    iyi laf yetiştirme o zaman, işine gücüne bak..

5. Bedelli ne zaman olacak ?

SM-A705FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. vay be ne trabzon muş bu yahu...şımarık beşiktaşı madara etti.. yarın tavanı sonuna kadar hak etti şimdi.. elinde hisse olanlara bol kazançlar dilerim.. yatırım tavsiyesi değildir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    BJK 40 lazoli 6.20...koooş bjk 50 yap,lazoli sende taban yap yarın,4 tl olan hisse nasıl 40 üstü oldu hala anlamış değilim,tamam zamanında bjk'nın ekmeğini çok yedik,ama abartılı şekilde 40 neden oldu,fb'de öyle,bunlar gömümü buldu ?

Alıntı Originally Posted by YATIRIM_UZMANI Yazıyı Oku
    vay be ne trabzon muş bu yahu...şımarık beşiktaşı madara etti.. yarın tavanı sonuna kadar hak etti şimdi.. elinde hisse olanlara bol kazançlar dilerim.. yatırım tavsiyesi değildir...
    dostum sportiflerde o iş öyle olmuyor

Sayfa 895/908 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •