Sayfa 79/908 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 625 - 632 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. DOLLARS arkadaşı iyi hatırlıyorum ki oda hala buralarda yazıyor..kendisi sporlardan pek kopamıyor galiba...kendisi çok başarılıdır spor hisselerinde...bana göre çok da bilgilidir ..öngörüleri ve hisleri çok kuvvetlidir...spor hisselerinde iken zaman zaman kendisi ile fikir alış verişlerimiz olurdu...

o günden bu güne bir çok hisseye girdik çıktık...ALLAH ıma şükürler olsun ki şu anda sermayemin zirvelerindeyim....geçmişte iki sermayemi kayıp etmiştim geçen süre zarfında tüm zararlarımı kapattım...ALLAH tüm ky dostlarıma sabır versin ve onların tüm zararlarını kapatsın....

ky dostlar ile hep dayanışma içinde olduk...birbirimizden çok şey öğrendik...onlar da beni seviyor bende onları seviyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    DOLLARS arkadaşı iyi hatırlıyorum ki oda hala buralarda yazıyor..kendisi sporlardan pek kopamıyor galiba...kendisi çok başarılıdır spor hisselerinde...bana göre çok da bilgilidir ..öngörüleri ve hisleri çok kuvvetlidir...spor hisselerinde iken zaman zaman kendisi ile fikir alış verişlerimiz olurdu...

o günden bu güne bir çok hisseye girdik çıktık...ALLAH ıma şükürler olsun ki şu anda sermayemin zirvelerindeyim....geçmişte iki sermayemi kayıp etmiştim geçen süre zarfında tüm zararlarımı kapattım...ALLAH tüm ky dostlarıma sabır versin ve onların tüm zararlarını kapatsın....

ky dostlar ile hep dayanışma içinde olduk...birbirimizden çok şey öğrendik...onlar da beni seviyor bende onları seviyorum...
    Hoşgeldin keko seni görmek mutlu etti beni. Bu gelişin inşallah 2 sene önceki gibi hareketlerin başlangıcı olur. Bu sefer kazancının %200 olması dileklerimle...

3.  Alıntı Originally Posted by Eöbnc Yazıyı Oku
    Hoşgeldin keko seni görmek mutlu etti beni. Bu gelişin inşallah 2 sene önceki gibi hareketlerin başlangıcı olur. Bu sefer kazancının %200 olması dileklerimle...
    umarım tüm ky lar bu hisseden kazanırlar...tabi umarım katarlılar gerçekten de şu anda içinden çıkılmaz hale gelen 4 büyüklere bir el atarlar...sanırım bu gün trabzonun genel kurulu var...başkan önemli şeyler açıklayacağını söylemiş...bu gün buna benzer haberler gelirse ( ki şimdiden bazı haber siteleri bunu yazdıklarına göre gelme ihtimali yüksektir ) o vakit trabzon biraz da agresif hareketler ile çıkmak isteyebilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. hayırlı kazançlar sn keko
    bol kazanclar.

61saat tv de canlı genel kurul

5.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    hayırlı kazançlar sn keko
    bol kazanclar.

başkan ne açıkladı izleyebildinizmi?

6.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    hayırlı kazançlar sn keko
    bol kazanclar.

ne zaman başlıyor dostum...?? bu arada sana da ve tüm ky dostlara da ben başarılar diliyorum...

7. youtube '61 saat tv" yazın tüm konuşmalar orda
    başkanın resmi olana tiklayin
    kurul bitti

8. Aidatı izleyebildim ben böyle büyük bi sektörde büyük bi kurumun aidatta bile tartışması çok kötü 100-200₺ ile çözülecek durum yok ki ortada 700 milyon ₺ anca oyuncu ihraç etmeli o değil muharrem gözükmedi

Sayfa 79/908 İlkİlk ... 2969777879808189129179579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •