Sayfa 89/908 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 705 - 712 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. İyi günler sayın forum üyeleri.spkek senin günün zaten zehir zıkkım beter ol inşallah.neyse burayı okuyan arkadaşlar özellikle son 10 gündür buranın neden bir curcuna bir lunapark havasına girdiğini bu günkü açılışa baktığında umutorum ki daha iyi anlamışlardır.unutmayın her şart yoksa ne olur cenabet tahtaya bakın işte şekil a olur.neyse sporumu yapayım geçeyim,yapabilirsin spkek eğilebilirsin daha güzel eğilmelisin ama başarabilirsin hadi spkek

2. Demek neymiş yeni keriz bulunmuş 3-5 yoluna bakacak kazlar yolundumu aynı makara devam edicekmiş mış muş...bakın bir daha diyeyim bu şerefli yeni kaz bulduğu sürece yaşar bulamadığı zamanlarda biz eskilerin ölüsü bile bu şerefliyi öper.bu sebeb ile diyorum ki tekraren eğer her şartta bu şerefliyi öpme kabiliyeti var yada edinmiş iseniz buyrun bu cenabet tahtaya yok değil ise çok tecrübeli bir öpülmüş olarak öpüleceğiniz nettir bunu da böyle bilin.bu çakal sürüsüne yem olmayın aman

3. Hagi senin yüzünden satmadım noldu ? Düştümü gaz veriyodun zararı atıyorum özelden bak at havale

4. 3-5 çakaldan mamül curcuna biter.face mace tayfa mayfa allah ne verdiyse yolarlar sonra yine benle başbaşa kalır.di mi la spkek he?ama romatikiz he düşünsene ikimiz ne şekersin sen ya hele eğil bakem

Alıntı Originally Posted by CemSipahi Yazıyı Oku
    Hagi senin yüzünden satmadım noldu ? Düştümü gaz veriyodun zararı atıyorum özelden bak at havale
    Bendeki nasıl şans ise elimde olan üç hissedende aldı. Dakikada bir yazı bugün gelmedi ve ortalık çok sakin 😁 birde heyecandan sayfaları karıştırıyordu. biraz kafa dinleyelim ytddddddd!!!!!

6.  Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    bunlar, anladığım kadari ile arsanın bir bönümünü opete el altından tapusu ile satıp 28 milyon $ cukkaladı.
    başkanın konuşmasını iyi dinleyin 13.5 dönümlük bölümü de satacaklar(160 milyon tl)
    oraya inşaat zor iş ve getirisi sıkıntılı dedi ve arkasından kulübün borcunu düşürüp faizden kurtulmalıyız dedi.
    daha ne desin artık.
    yakında orada satılacak.
    28 milyon USD cukkalanmadı. Bu satış işlemi ile 18 milyon usd ceza ortadan kalktı. Paranın bir kısmı milli emlaka gitti. Trabzonsporun kasasına bu satış sebebi ile 1 kuruş girmedi.

7. :Seni şerefli seni la sen tam bi malsın ya la...la kuşdaki beyin yok sende mal kendin çal kendin oyna he malmı çakmak istiyorsun o yalandan dizdiğin alımları geç şöööle güzel bi eğil o zaman çak bana...yok bi gıdım yukarı gitcem desen ben çakcam sana.yaw hakkat senin bu halin ne olacak ?sana diyom istediğinde indiren/kaldıran vatandaş/lar???bak ne yap biliyon mu kasma rahat ol eğilmekten gayrı yol yok sana en azından kendi payımdan sana düşen bu her şartta eğilecen.hadi şimdi kurdeşen dökmeye git

8. Hahaha ziyaretçiler artmış...ya mübarekler siz biz öpülmüşleri hiç mi okumazsınız

Sayfa 89/908 İlkİlk ... 3979878889909199139189589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •