Sayfa 93/908 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 737 - 744 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. ts yı katarlıların yani beinsportsun sahibinin alma ihtimali var mı arkadaşlar. Daha sonrasında ellerinden çıkarmaları daha kolay olur...

2. Bütün faaliyetleri açıklamak zorunda değil maalesef sonuçta bilançoyu açıklıyor...

3. genel görüntü
    tam dibe inecek sebep olursa yeşile dokunabilir.
    https://i.hizliresim.com/MaOy1Q.png

4. Yürü bayır aşağı haftalık tabana gidiyor 2.38 den adam tabanı günlere yayıyor

5. yarabbi şükür mü diyelim yani şimdi..
    senin gibi hisseyi de,takımı da,kulübü de...................................allah bildiği gibi yapsın.

6. Hagi seni piste alalım buyur... arkadaşlar bir-kac maç ile bahar havası yaratmayın aksine karamsarda olmayın emre nin dediği gibi imar çıksın zamanı tekrar gelecek kazandıracaktır muhakkak... kimseye umut pompalamayın olumsuz karamsar havada olusturmayin sadece hayali değil realist olun somut verilerle çıkın sahneye derim

Dolars a hala güvenmiyorum ama örnek verecek olursak dolars gibi grafik vs ile gelin veya ali beyin aimozturk gibi takas vs paylaşın... mako gibi mazoşist söylemleri veya hagi gibi arkadaşların hayalperestligini kimse okumak zorunda değil... karabük maçının alınması çok iyi olacaktı belki ama kağıt üzerinde favori olmak değil son düşükle 3 puanı almak önemli birkez daha gördük... konya yi elermiyiz pek tabii...Hisse için söyleyecek sözüm yok malum söylenecek zaman söyledim ve geçtim.. peki niye takipteyim? ? ? Avımı kolluyorum izliyorum.. biraz daha zamanı var... ah şu direkler ahh....

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.

7.  Alıntı Originally Posted by horizon08 Yazıyı Oku
    Hagi seni piste alalım buyur... arkadaşlar bir-kac maç ile bahar havası yaratmayın aksine karamsarda olmayın emre nin dediği gibi imar çıksın zamanı tekrar gelecek kazandıracaktır muhakkak... kimseye umut pompalamayın olumsuz karamsar havada olusturmayin sadece hayali değil realist olun somut verilerle çıkın sahneye derim

Dolars a hala güvenmiyorum ama örnek verecek olursak dolars gibi grafik vs ile gelin veya ali beyin aimozturk gibi takas vs paylaşın... mako gibi mazoşist söylemleri veya hagi gibi arkadaşların hayalperestligini kimse okumak zorunda değil... karabük maçının alınması çok iyi olacaktı belki ama kağıt üzerinde favori olmak değil son düşükle 3 puanı almak önemli birkez daha gördük... konya yi elermiyiz pek tabii...Hisse için söyleyecek sözüm yok malum söylenecek zaman söyledim ve geçtim.. peki niye takipteyim? ? ? Avımı kolluyorum izliyorum.. biraz daha zamanı var... ah şu direkler ahh....

Adalet büyük bir hazinedir; gün gelir herkese lazım olur.
    Mazoşist senin sülalendir demek isterim ama seviyene inmiş olurum gerek yok.ne yapalım senin gibi FACE adreslerimi koyalım sayfaya mesela ???yürüyün gidin neyin ne olduğunu her forum üyesi gayet iyi bilir.

Sayfa 93/908 İlkİlk ... 43839192939495103143193593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •