Sayfa 597/907 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 7254 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Buraya fotoğraf eklemeyi bilmiyorum o yüzden yazicam. Kardeşim yüz yüze tanışamasak da benim yol arkadaşımsınız. Ben tüm bedellilere girdim, maaşımdan arttırdığımla hisse aldım 9 yıldır ve maliyetimi 1,21 indirdim tabii bana göre de ciddi miktarda hissem oldu, Su an hayal edemeyeceğim kar yaptım. Özellikle 2 gündür uyuyamaz hale geldim stresden satayım diyorum ama Su an bir hedefe gidiyor ve bunu bile bile satmak istemiyorum �� Bunu sizinle paylaşmak istedim ama rakkam yazmam vebal almak istemem. Neyse, Golden Cross tekniğini bilmiyorsan oku, neyi hedeflediğini, ne kadar zor oluştuğunu göreceksin. Sonra da tspor tekniğinde 100 haftalık SMA ve 50 haftalık EMA çizgisine bak yada anlayan birine baktır. Karar vermene inşallah yardımcı olur. �� kazanmanızı, kâra geçmenizi kalpten istiyorum, sevgiler

O Kadar rahatsız ediyorsa satın gitsin neden o kadar strese giriyorsunuz ki.

Bistte Hangi hisseye bakarsan bak %80'ninde golden vardır.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Bugün de yüzümüz güldü

Tekrarlıyorum; tırsıyorum ve neden satmadığımı bilmiyorum :D
    Al benden de o kadar... Niye satmıyorum bilmem sadece içgüdüsel olarak tutuyorum... Ne teknik ne başka bir şey... İçimden bir ses bekle daha diyor... İnşallah birkaç gün sonra hay ben o sesin demem...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by mooses Yazıyı Oku
    şurada bir kaç hafta elen TSPOR 2.60 da idi. şimdi baya baya şişti, baya riskli.
    GS desen, oda iyi gitti.
    eeeee BJK yerinde saydı diyebiliriz yani hala bi atak yapmadı.
    şahsen sıra BJK da artık.

ben TS den GS ye geçtim
    ve şimdi BJK ya geçtim.

tabiki herkezin kendi kararı.

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğru yoldasın.
    ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    MUTLULUĞUN SIRRI ÖZGÜRLÜKTÜR. ÖZGÜRLÜĞÜN SIRRI CESARETTİR/EN ACIMASIZ HAYVAN İNSANDIR.

4.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Buraya fotoğraf eklemeyi bilmiyorum o yüzden yazicam. Kardeşim yüz yüze tanışamasak da benim yol arkadaşımsınız. Ben tüm bedellilere girdim, maaşımdan arttırdığımla hisse aldım 9 yıldır ve maliyetimi 1,21 indirdim tabii bana göre de ciddi miktarda hissem oldu, Su an hayal edemeyeceğim kar yaptım. Özellikle 2 gündür uyuyamaz hale geldim stresden satayım diyorum ama Su an bir hedefe gidiyor ve bunu bile bile satmak istemiyorum Bunu sizinle paylaşmak istedim ama rakkam yazmam vebal almak istemem. Neyse, Golden Cross tekniğini bilmiyorsan oku, neyi hedeflediğini, ne kadar zor oluştuğunu göreceksin. Sonra da tspor tekniğinde 100 haftalık SMA ve 50 haftalık EMA çizgisine bak yada anlayan birine baktır. Karar vermene inşallah yardımcı olur. kazanmanızı, kâra geçmenizi kalpten istiyorum, sevgiler
    Ne olacak bilmiyorum ama olacak olanın içinde olmak istiyorum... Güzel olacak sanki...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Fazla merak iyi değildir... Yıllardır 5.61 maliyetle 115.000 lotla bekliyorum...
     Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    Galiba hissede benden başka fazla deli kalmadı.
    yaklaşık 2 buçuk 3 yıldır 5.61 maliyetle 115.000 lotla bende varım. 0.89 kurularak bile gördük. yılmadan bıkmadan. strese girdik hergün kahretsin... NİHAYET Bugün 6.61 (trabzon hesabı) den yarısını sattım.. şükürler olsun... diger yarısıylada devam... takii resmi olarak şampiyonluğunu ilan edene kadar...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Buraya fotoğraf eklemeyi bilmiyorum o yüzden yazicam. Kardeşim yüz yüze tanışamasak da benim yol arkadaşımsınız. Ben tüm bedellilere girdim, maaşımdan arttırdığımla hisse aldım 9 yıldır ve maliyetimi 1,21 indirdim tabii bana göre de ciddi miktarda hissem oldu, Su an hayal edemeyeceğim kar yaptım. Özellikle 2 gündür uyuyamaz hale geldim stresden satayım diyorum ama Su an bir hedefe gidiyor ve bunu bile bile satmak istemiyorum 😊 Bunu sizinle paylaşmak istedim ama rakkam yazmam vebal almak istemem. Neyse, Golden Cross tekniğini bilmiyorsan oku, neyi hedeflediğini, ne kadar zor oluştuğunu göreceksin. Sonra da tspor tekniğinde 100 haftalık SMA ve 50 haftalık EMA çizgisine bak yada anlayan birine baktır. Karar vermene inşallah yardımcı olur. 👍 kazanmanızı, kâra geçmenizi kalpten istiyorum, sevgiler
    keşke bu kadar anlasaydım

bu kağıtta ne zaman teknik işledi ki? yine hissimizden bekliyoruz. bakalım ne kadar dayanacağız.

Alıntı Originally Posted by ezln Yazıyı Oku
    Al benden de o kadar... Niye satmıyorum bilmem sadece içgüdüsel olarak tutuyorum... Ne teknik ne başka bir şey... İçimden bir ses bekle daha diyor... İnşallah birkaç gün sonra hay ben o sesin demem...

inşallah, tamamen aynı duygulardayım

8. Bjk yenerse saglam gidermi.. bjk nin da borcu cok temeli saglam degil kafami kurcaliyor..
    .

Sayfa 597/907 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •