Sayfa 790/908 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    bu hissenin yapımcısına ne demek gerekir adamım kafada bir kaç çivisi eksik gibi kademelerde al satlara bakılırsa sanal al satlar bunun yanında sıfır çeker. Kuyudan su çeker gibi kepçe ile alıyor kepce ile dagıtıyor fiyat ve kademeler adamın hiç umrunda degil..........

şimdik kesin emin oldum........bu adamı takip eden deli olur deli ise bunun yanında zırdeli olur bir şu kademelere bakın 4.02 den anında 3.95 buradanda 4.04 yapıyor....... 8GÜN BİZİ REZİL ETTİ ŞİMDİK İSE VEZİRLİĞE ADAYIZ BAKALIM NE KADAR VEZİR EDECEK................

2. hisse tavan kapama olasalıgı var gibi geliyor bana

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
     Alıntı Originally Posted by alicingifeli Yazıyı Oku
    hisse tavan kapama olasalıgı var gibi geliyor bana
    Zaten kapattı,dışarıda olduğum için tavan fiatını bilemediğimden yarısını ne olur olmaz diye 4.01-2 postalamıştım,yani sıfır maliyetlen,ne oldu onuda bilmiyorum tavan neden kapattığını.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,303
    Sanırım bugünkü hareket FB cezası 2 milyona bağlanmış UEFA tarafından,yani Avrupa kupaları men cezasından yırtmış,bunun davası sanırım 3 ağustosta,zaten bu hafta ligde bitiyor,bakalım gidişat nasıl olacak,üstelik arkadan sivasta geliyor,bunlar ise tökezliyor,2 numara olarak kapatsa iyiydi,sanırım buna şampiyonluk haram,getir işi son haftalara,sonra işin ucunu bırak,üstelik önde giderken birden ters yüz ol.

5.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sanırım bugünkü hareket FB cezası 2 milyona bağlanmış UEFA tarafından,yani Avrupa kupaları men cezasından yırtmış,bunun davası sanırım 3 ağustosta,zaten bu hafta ligde bitiyor,bakalım gidişat nasıl olacak,üstelik arkadan sivasta geliyor,bunlar ise tökezliyor,2 numara olarak kapatsa iyiydi,sanırım buna şampiyonluk haram,getir işi son haftalara,sonra işin ucunu bırak,üstelik önde giderken birden ters yüz ol.
    Cas'ın olumsuzu taban fiyatlar ile fiyatlandı. Belki olumlu gelecekse onun hareketi olabilir sadece tahmin tabiki YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Zaten kapattı,dışarıda olduğum için tavan fiatını bilemediğimden yarısını ne olur olmaz diye 4.01-2 postalamıştım,yani sıfır maliyetlen,ne oldu onuda bilmiyorum tavan neden kapattığını.
    bende tavandan verdim sonra hemen bozdu bende tekrar 4.00 yazdım düşüş 4.01 olunca iptal ettirdim o anda yinede gelmiş. o yorumu yazdıgım saate bakarsan hisse 3.93 ile 3.99 arası git gel yapıyordu 3.99 postalamayı düşündüm o yorumu yazdıktan sonra vazgeçtim iyide yapmışım sekiz dipten birini bu gün aldık 1.5 al sat yaparak aldım.kaldı 5.5 tavan onuda alırsak fit olacagız...

7. Cas'tan olumsuz haber gelince yukarı sürecek hali yok, haber gelmeden önce son bir kez yukarı süreyim demiş olabilir, haber gelince tekrar ver aşağı diyebilir... Siz yinede bana bakmayın benimki sadece bir tahmin YTD.
    İnanma insanların samimiyetine,Menfaat hissi ile gelirler vecde Eğer vaad etmeseydi cenneti,Allah’a bile etmezlerdi secde... Mehmet Akif ERSOY

8. Ölü kedi sıçraması da olabilir.

Sayfa 790/908 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •