Sayfa 905/908 İlkİlk ... 405805855895903904905906907 ... SonSon
Arama sonucu : 7261 madde; 7,233 - 7,240 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Hamsi spor,hamsi koydum tavaya sıçradı gitti ha havaya170 -150 yaptır bari,olmadı 0.80,zamanında 30 yapıp,bedelli falan filanla yapmadığın şey değil 0.80...neyse biraz yığınak yapalım seneye buralarda kalacak değilya,zaten bedellisine katılmadım,bu yobazların bedellisine katılınırmı,zaten hökömetten torpilli,sene içinde 2 defa bedelli olurmu,oysa borsanın çoğu bedellisine katıldım ve kazandım,var nereye kadar düşerse düşsün her düştüğü yerden alıcıyım,BJK işi 66'ya bağlamış,bunun katlarında sayılır,puan olarakta onun üstünde,içi boş bjk neden çok çıktı anlamış değilim hala,futbolda yok zirveylen 28 puan fark var,seneye şampuan olurmu hesapları yapıyorlar acep-gs lider ama devamlı düşüyor 7 altında,fb 100 cıvarında oda ayrı garabet,gs lider fb uçmuş...valla ben bu sportiflerden birşey anladıysam arap olayım

ne kadar adi bir senet ya
    ligde son 3 maçı almışsın kupada yarı finale yükselmişsin
    başkası olsa tavan çeker
    yarın yine düşmeye devam
    elimde senet olmasına bedelliye katılmama rağmen kaybetmesini istiyorum
    kazansa dahi farketmiyor nasılsa hep düşüyor
    yarın da bir taban yap olsun bitsin adi

3. kardeşim bu hisseler sportif başarı ile gitmezler. beşiktaş iki senedir şampiyon olamıyor 10 kat yükseldi. gs şampiyon olacak düşüyor. spor hisseleri tamamen spekülasyondan ibarettir. ama bunu derken tabi geriden gelip hiç beklenmedik bir şekilde şampiyon olan takımın kağıdı prim yapar doğal olarak. ama şuan herkesin elinde fener ve gs hissesi bolca var. bu iki kağıt neden gitsin ki bu şartlarda. hangi kağıt olursa olsun piyasada fazla dağınık değilse tahtacının hedefi olur ve çok küçük hacimlerle hızla yukarı gider. örnek beşiktaş. hacmi yüksek olan kağıt tavan tavan gidemez bu mümkün değil. şuan spor hisseleri arasında tek örnek ts hissesidir. bu kağıt her an her şeyi yapabilir. çünkü belki fanatik bir kaç bin trabzonlunun elinde ve bir miktarda beleş bekleyen yatırımcının elinde vardır. bir bakmışsın seneye şampiyonluğa oynar kağıt 10 liraya gider. kim bilir.. yatırım tavsiyesi değildir.....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Bedelli paralarını yuttular galiba,acaba ellerinde kalan R varmı,olması lazım sanırım onu pazarlamaya çalışıyorlar,bide spk hökömet bunlardan taraf bi bedelli daha patlat nasıl olsa spk sizden aniden onaylar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Karga sipor işi 69'a bağlamış,fb ile arasında 35 fark var,bu garga nasıl gidiyor böyle anlamıyorum,gömümü buldu acep,bizimkide 1,72-3 demir attı hiç oynamıyor,insan acuk bevilerlen görüşmemz falan der yahu

valla çok sevindim keşke alanya 6 atsaydı beter ol
    yendiğinde bir hayır göremedik bari bu sefer bir taban çekersin içimin yağları erir çok yakışır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,292
    Kasım paşaya 5 çekti,artık bir tavan çeker,çekmezya 5 puan çıkıp 170 üstüne anca atar,ayıp ya bu karda olmaz,gerçi GS şampiyonluğun güçlü adayı hala 7 altında,üstelik 6 çekti rizeye,bu iki takımın hisseleri alem,bunlara çok kuvvetli bir tahtacı lazım,ne bileyim olmadığı zaman olmuyor,ikisin fiatıda çok kelepir %100 çıksalar bile enflasyonist ortamda yine kurtarmaz

8. TS ye sağlam bir ceza gelecek. bu seneyi kapatır seneyede sirayet eder.

Sayfa 905/908 İlkİlk ... 405805855895903904905906907 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •