Sayfa 35/35 İlkİlk ... 25333435
Arama sonucu : 275 madde; 273 - 275 arası.

Konu: Dolar boşalır euro ya kulum

1. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır......

Serbes Piyasa Altın (SGLD)

2.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Eliott wave theory aslında bir teori değildir. Hipotez düzeyinde olduğu bile benim gözümde şüphelidir. Yıllar evvel sayardım, okuduğum satın aldığım kitaplar da var. Yukarıda da belirttim yukarıdaki sayım biraz zorlama oldu ama genel olarak kabul gören kurallara aykırılık taşımasini gözeterek saydim. Yine de farklı olduğunu düşündüğün tarafları söylersen belki atladığım, unuttuğum şeyler olabilir. Dediğim gibi bir nevi fal bakma ve uymadiginda anında farklı fraktal bir örgü bulmaya acik bir yöntem ve çok fazla güvenmiyorum. Diger taraftan dalga yapısınin, veya olgulari dalgalarla ifade etme yordaminin bütün hipotetik ve bilimsel olgulara uygun bir haritalandirma aracı olarak basit ve kullanışlı bir temel oluşturduğunu düşünüyorum.
    Bilgi için teşekkürler

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

3. Şuan dolarda teknik analiz vs olmaz. sabit kur gibi olduğu için. yalnız her zaman enflasyon oranında artar.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

Sayfa 35/35 İlkİlk ... 25333435

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •