Special Days Image
Sayfa 34/35 İlkİlk ... 2432333435 SonSon
Arama sonucu : 275 madde; 265 - 272 arası.

Konu: Dolar boşalır euro ya kulum

1. Buna negatif uyumsuzluk desek ayıp etmiş olur muyuz arkadaşlar?

2. Saymak için baya yol aradım. En uyan sayım bu gibi. takip edelim bakalım. var mı başka sayan?

3. yukarıdaki paylaşımları fikir alışverişi yapalım diye attım, yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. Özellikle sn. Bootes tarafından paylaşılan son graflar benim de son zamanlarda öngördüklerime örtüşüyordu, yeni fark ettim burayı.

4.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    yukarıdaki paylaşımları fikir alışverişi yapalım diye attım, yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın. Özellikle sn. Bootes tarafından paylaşılan son graflar benim de son zamanlarda öngördüklerime örtüşüyordu, yeni fark ettim burayı.
    Teşekkürler

F3311 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

5.  Alıntı Originally Posted by RAVİ Yazıyı Oku
    Saymak için baya yol aradım. En uyan sayım bu gibi. takip edelim bakalım. var mı başka sayan?

elliot için bunu okumalısın derim.
    https://adimadimforex.com/forexe-bas...dalga-teorisi/
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

6.  Alıntı Originally Posted by BOOTES Yazıyı Oku
    elliot için bunu okumalısın derim.
    https://adimadimforex.com/forexe-bas...dalga-teorisi/
    Eliott wave theory aslında bir teori değildir. Hipotez düzeyinde olduğu bile benim gözümde şüphelidir. Yıllar evvel sayardım, okuduğum satın aldığım kitaplar da var. Yukarıda da belirttim yukarıdaki sayım biraz zorlama oldu ama genel olarak kabul gören kurallara aykırılık taşımasini gözeterek saydim. Yine de farklı olduğunu düşündüğün tarafları söylersen belki atladığım, unuttuğum şeyler olabilir. Dediğim gibi bir nevi fal bakma ve uymadiginda anında farklı fraktal bir örgü bulmaya acik bir yöntem ve çok fazla güvenmiyorum. Diger taraftan dalga yapısınin, veya olgulari dalgalarla ifade etme yordaminin bütün hipotetik ve bilimsel olgulara uygun bir haritalandirma aracı olarak basit ve kullanışlı bir temel oluşturduğunu düşünüyorum.

7. Okuma onerisi icin tesekkurler bu arada.
    Hissettiğim yönde dolar hareketine devam ediyor. Uygun olursa bir grafik daha atmaya çalışacağım.

8. Muhtemelen ABC kısmını beğenmedin.

Bu arada linkteki sayfa haberler ve nedenleri dalga sayımı için etkili nedenler arasında saymış hızlıca göz attığımda. EW de haberler veya dissal herhangi bir olay dalga yapısı üzerinde belirleyici değildir. Dalgalar kendi standart kalıpları üzerinde başlar ve biterler, en azindan kabul görmüş EW sayımları ve bu sayımları yapanlar boyle diyor. Tabi bunlar çoğunlukla subjektif yorumlar.

Sayfa 34/35 İlkİlk ... 2432333435 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •