Sayfa 3/442 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 3533 madde; 17 - 24 arası.

Konu: ALKIM Alkim Alkali Kimya A.Ş.

Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    vergi dairesi ile konsolide bilaçoyu karıştırmayınız. geçmişte, vergi dairesi zarar olup iyi kar açıklayan örnekler varken. neyse en geç 11 martta göreceğiz...
    karıştıracak bir durum yok.geçmiş yıllara bakarsan vergi dairesi ile kendi bilançoları en çok 1 milyon tl oynamış

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    karıştıracak bir durum yok.geçmiş yıllara bakarsan vergi dairesi ile kendi bilançoları en çok 1 milyon tl oynamış
    tamam pesss sen kazandın:Sad_Smily: en doğrusunu en geç 11 mart ta göreceğiz inş.

3. yeni forum yeni topik yeni Alkim İnşaallah... ytd...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    866
    Hayırlı Olsun yeni forum ve topik.
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

Alıntı Originally Posted by Hisseci 16 Yazıyı Oku
    tamam pesss sen kazandın:Sad_Smily: en doğrusunu en geç 11 mart ta göreceğiz inş.
    benim kazanmak gibi bir iddiam yok.matematikte 2x2 dört eder.sadece bunu demek istedim

6. Hisse başlıkları alfabetik olarak mı yoksa son yazılana göre mi sıralansın?

Forum yönetimi tarafından düzenlenen ankete katılmak için;

http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=582

7. Yeni forum hayırlı olsun alkim dostları benim bi gözüm hep burda kaldı malesef trenin hareketine yetisemedim ilerideki duraklarin birinde binmeye çalışıcam şimdilik arkanızdan el sallıyorum sayın hisseci16 selamlar..

Sent from my GT-I9500 using Android mobile app
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

8. as selim bey herzaman bekleriz

Sayfa 3/442 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •