Sayfa 506/722 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon
Arama sonucu : 5776 madde; 4,041 - 4,048 arası.

Konu: ALKIM Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Şirketimiz 2020 yılı hesap dönemi için, 26.03.2020 tarihinde Olağan Genel Kurul toplantısında seçilmiş olan PwC Bağımsız Denetim ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Anonim Şirketi, İstanbul Ticaret Sicil Müdürlüğü'nce 06.04.2020 tarihinde tescil edilmiş ve tescile ilişkin ilan 08.04.2020 tarihli 10054 sayılı Ticaret Sicil Gazetesinde yayımlanmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    795
     Alıntı Originally Posted by bagbozumu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha öncede belirttiğim gibi Esas sözleşmenin sermaye ile ilgili tadil metni Genel Kuruldan yeni geçti, henüz SPK ya bedelsiz ihraç için başvuru yapılmadı ki SPK bülteninde onaylansın. KAP haberlerini takip etmiyorsunuz sanırım.
    Sabah yatırım ilişkilerine mail attım ve gelen cevabı size aktarıyorum...
    ilk önce sorum
    merhaba , 2 yıldır düzenli olarak hisse seneti topladığım alkim kimya şirketinin yatırımları ve temettü ödemelerinden son derece memnun olup bir konuda sizden bilgi almak istiyorum.
    27.01 2020 tarihinde bedelsiz hisse arttırımı için bir karar alındı ve geçtiğimiz günlerde genel kurulda onaylandı ve Kabul edildi . Kap haberlerınde bedelsiz bölünme hakkında spk basvurusu yapılıp yapılmadıgı konusunda bir haber göremedim.
    1- Bölünme ile alakalı Spk 'ya başvuru yapıldı?
    2- Başvuru yapıldıysa ilgili kap haberini rica edebilirmiyim?
    İyi günler dilerim

http://alkim.alkim.com/download/logo.jpg

Alkim Kimya

Alkim Alkali Kimya A.Ş

ayın Halil Yıldırım, öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sermaye artırım sürecimiz devam etmektedir. Genel Kurul sonrası evrakımız SPK’ya teslim edilmiştir.

Bizimle ilgili tüm haberleri www.kap.gov.tr Alkim sayfasından takip edebilirsiniz.

Teşekkürler&sağlıklı günler.

3. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

4.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    ilk önce sorum
    merhaba , 2 yıldır düzenli olarak hisse seneti topladığım alkim kimya şirketinin yatırımları ve temettü ödemelerinden son derece memnun olup bir konuda sizden bilgi almak istiyorum.
    27.01 2020 tarihinde bedelsiz hisse arttırımı için bir karar alındı ve geçtiğimiz günlerde genel kurulda onaylandı ve Kabul edildi . Kap haberlerınde bedelsiz bölünme hakkında spk basvurusu yapılıp yapılmadıgı konusunda bir haber göremedim.
    İyi günler dilerim

Alkim Kimya

Alkim Alkali Kimya A.Ş

ayın Halil Yıldırım, öncelikle şirketimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Sermaye artırım sürecimiz devam etmektedir. Genel Kurul sonrası evrakımız SPK�ya teslim edilmiştir.

Bizimle ilgili tüm haberleri www.kap.gov.tr Alkim sayfasından takip edebilirsiniz.

bilgi için teşekkürler
    spk başvuru sonrası 30-40 günlük süreç var,

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    ilk önce sorum
    İyi günler dilerim

Alkim Kimya

Alkim Alkali Kimya A.Ş

Sermaye artırım sürecimiz devam etmektedir. Genel Kurul sonrası evrakımız SPK’ya teslim edilmiştir.

Teşekkürler. KAP ta neden yayınlamadılar acaba.

6. bu kağıdın derdi ne bukadar anlamadım.50 üzeri bile duramıyor.baskı nedendir bu kadar...

7. 49. 50 yada 49. 60 altı kapanislar hosolmaz teknik olarak. .hala bu havada ısrar la eksi. .

10.04.2020 tarihinde ALKIM payları ile ilgili olarak 49-50 TL fiyat aralığından 45.500 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte 5.154.051,78 sermayesindeki paylarım/oy haklarım 10.04.2020 tarihi itibariyle %20,85 sınırına gelmiştir

Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Kora Holding A.Ş. tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır

KORA holding satış yapmış aort altına düşüş sebbi olabilir...
    mekanın sahibi geldi çocukları pistten alalım..norm..

Sayfa 506/722 İlkİlk ... 6406456496504505506507508516556606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •