Sayfa 25/45 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon
Arama sonucu : 358 madde; 193 - 200 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler

1. Bence herkez bu hareketin spk ya şikayet yazarsa iyi olur meydanı bu tür yatırımcıyı kasıtlı olarak zarara uğratan kişi veya şirketlere meydanı bırakmamak gerek. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Üst sınıfa çıkacakmış banka kuracakmış zırt yapacakmış pırt yapacakmış bu işler için başvurunu yaparsın kapa bildirirsin başvurmadan böyle haberler yayınlamakta kasıt ararım ben arkadaş. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Böyle kepaze aracı kurum olurmu ya 7/8 aydır 9 larda kendi hissesine bakmıyor.

4. Herkez spk ya şikayet dilekcesi yazmassa dur diyemeyiz burada kimse yazmayarak olanları kabullenmek adamların ekmeğine yağ sürmekten öteye gitmez. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bir hisse düşebilir çıkabilir eyvallah ama burda sen bi anda 10 çek bi dünya hisseye alıcı gelsin hemen sat sonra bi anda işin bitince aşağı düşsün baksen ya ne rahatmış satmak almak.Gediğe arayıp sormak lazım sen nasıl 10 satın .bende satmak istiyorum 10 dan neden satamıyom.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Bir hisse düşebilir çıkabilir eyvallah ama burda sen bi anda 10 çek bi dünya hisseye alıcı gelsin hemen sat sonra bi anda işin bitince aşağı düşsün baksen ya ne rahatmış satmak almak.Gediğe arayıp sormak lazım sen nasıl 10 satın .bende satmak istiyorum 10 dan neden satamıyom.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    10 dan satmadı ki. 9,10 dan sattı.

7. Balıkadam tamam 10 olmasın 9.10 razıyım alsın satayım🙂🙂

8.  Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Balıkadam tamam 10 olmasın 9.10 razıyım alsın satayım����
    9,25 tl şuanda. Satabilirsiniz.

Sayfa 25/45 İlkİlk ... 15232425262735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz