Sayfa 3/45 İlkİlk 1234513 ... SonSon
Arama sonucu : 358 madde; 17 - 24 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler

satanlar

Yılbaşından 16 haziran cuma gününe kadar hisse performansları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Gedik Yatırım Holding yönetim kurulu, Londra'da yüzde 51'ini almaya karar verdiği yatırım kuruluşunda payını yüzde 75'e çıkarmaya karar verdi

Gedik Yatırım Holding, Birleşik Krallık merkezli ve Londra'da yerleşik bir yatırım kuruluşunun yüzde 75'inin satın alınması için sözleşme imzaladı.

Şirketten konu ile ilgili KAP'a yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

"Yönetim Kurulumuzun 26/07/2017 tarih ve 412 no'lu kararına istinaden

Şirketimiz Gedik Yatırım Holding A.Ş.'nin yatırım stratejileri kapsamında 15.02.2017 tarih ve 394 no'lu yönetim kurulu kararı ile

" Birleşik Krallık merkezli ve Londra'da yerleşik bir yatırım kuruluşunun %51 payının satın alınmasına, taraflar arasında alım sözleşmesinin imzalanmasına ve bahse konu payların satın alımının Financial Conduct Authority (FCA)'nin onayı doğrultusunda gerçekleştirilmesine karar verilmişti.

Söz konusu yurtdışı yatırım kararıyla ilgili olarak taraflar arasında yapılan görüşmeler ve değerlendirmeler sonrasında

1. Birleşik Krallık merkezli ve Londra'da yerleşik bir yatırım kuruluşunun 15 Şubat 2017 tarihli kararda belirtilen %51 payının satın alınması kararı, yeniden değerlendirilerek %75 pay oranına çıkarılarak satın alınmasına ,

2. Taraflar arasında Alım Sözleşmesinin 26 Temmuz 2017 tarihi itibariyle imzalanmasına,

3. Londra'da yerleşik Şirketin %75'i oranındaki paylarının satın alımının Financial Conduct Authority (FCA)'nin onayı doğrultusunda gerçekleştirilmesine,

4. Yatırım süreciyle ilgili Genel Müdür Murat Tanrıöver'in yetkilendirilmesine karar verilmiştir. "
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

GEDIK Konsolide 2017/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 6765612 Yıllık Değ%:116 Ana Ortaklık Payları: 6742719 Yıllık Değ%:116

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

5. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

GEDIK Konsolide 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 13615389 Ana Ortaklık Payları: 13581930

8. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Sayfa 3/45 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •