Sayfa 35/45 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon
Arama sonucu : 358 madde; 273 - 280 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Hiç kimse yazmayınca insanın yazasıda gelmiyor...
    Sende mi Başkan ben nasip olursa bir sene burdayım , oynanmam yerimden

inveo ışığı var bunda kayıtlı sermaye tavanını da arttırdı

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

3.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    inveo ışığı var bunda kayıtlı sermaye tavanını da arttırdı

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İş olsun diye artırmamıştır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    :D uzun zamandır burdayım, inveo bilançosunda gedik karı baya yüksek gözüküyor:D x5 fazla kar olacak gecenseneye göre
    ben sahsen bedellı bedelsız sermaye artırımı beklıyorum. inveo yatırım bankası kuracaksa buna gediginde ortak olacagını dusunuyorum. cuma gunu tabandan tavana döndü neredeyse, ve + kapattı. İnveo yukarı harekete devam ettıgı surece gedikde gidecektir.
    bu hafta kayıtlı sermaye tavanı yukseltılmesı onaylanır
    sürec takıbınde beldelı bedelsız sermaye artırımı gelebılır.
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    :D uzun zamandır burdayım, inveo bilançosunda gedik karı baya yüksek gözüküyor:D x5 fazla kar olacak gecenseneye göre
    ben sahsen bedellı bedelsız sermaye artırımı beklıyorum. inveo yatırım bankası kuracaksa buna gediginde ortak olacagını dusunuyorum. cuma gunu tabandan tavana döndü neredeyse, ve + kapattı. İnveo yukarı harekete devam ettıgı surece gedikde gidecektir.
    bu hafta kayıtlı sermaye tavanı yukseltılmesı onaylanır
    sürec takıbınde beldelı bedelsız sermaye artırımı gelebılır.
    Aynen Başkan , Konya midemi bulandırdı, matador denen şahsiyet yazmaya başlayınca Pazartesi açılışsa 1650₺ gönderdim, algı yapıp dürüyorlar ve yazanların hissesi yok bilgin olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Dostum ben hep pc basındayım işim bu konyada hacım gozler gırer cıkarım bedelsızcıler hareket eder gırer cıkarım. Kimsenin lafını cıddıye almam Yatırımımı kendım yaparım. İyi malda sivrisinek cok olur
    Namık Kemal

7.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Dostum ben hep pc basındayım işim bu konyada hacım gozler gırer cıkarım bedelsızcıler hareket eder gırer cıkarım. Kimsenin lafını cıddıye almam Yatırımımı kendım yaparım. İyi malda sivrisinek cok olur
    Başka hisseye gitmem daha Başkan , bir sene burdayım nasipse %100 girdim gedik maliyet 22₺ Şirket felaket kar yapıyor büyüyor, her sene bölünür bu kağıt tahminim 1/7-1/10 verecek gibi senede lüzüm yok maceraya

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Başka hisseye gitmem daha Başkan , bir sene burdayım nasipse %100 girdim gedik maliyet 22₺ Şirket felaket kar yapıyor büyüyor, her sene bölünür bu kağıt tahminim 1/7-1/10 verecek gibi senede lüzüm yok maceraya
    İnveo bilançosunu oku gedik menkulun %47 ınveonun(gedıkyatırım) orada gedıgın karını 730mılyon gosterıyor galıba buyuk olasılık yenıden degerlendırme yapıldı zıra ınveoda karını 5 katladı(rakamlar net olmaya bılır aklımda kaldıgı kadarını yazıyorum. inveoyu 67 tlden twıtrıda bir üstad soylemıstı ben almaya o vakıt cesaret gosterememıstım. Fakat ınveonun dıger sırketı gedıgk yatırım oldugunu gorunce hemen atlamıstım. brut gelene kadar her gun alsat yaptırdı para koydu.
    kisisel tahmınım perşembe gunune kadar sermaye tavanı haberı gelır ardınada %200 bedelsız %200 2 tl bedellı sermaye artırımı yapabılır. bedelli yaparsada ınveonun kuracagı yatırım bankasına ortak olur sayetki böyle bir haber duserse........
    Namık Kemal

Sayfa 35/45 İlkİlk ... 253334353637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •