Sayfa 37/45 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon
Arama sonucu : 358 madde; 289 - 296 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler

1.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Benım beklentılerımın altında kaldı Kötü bir bilanço değil lakin yarın hoş bir gün olmaya bilir...
    Banada düşük geldi Başkan,

2.  Alıntı Originally Posted by Jens Van de Beek Yazıyı Oku
    Şirket 23.12.2020'de KAP atmıştı. 894627 no.lu bildiri
    Bulamadım.

3. sermayesinin 3 katı kar getiren ismen 19 Tl iken 1,5 katı kar getiren gedik in 24Tl olması bana mantıklı gelmiyor.

4.  Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    sermayesinin 3 katı kar getiren ismen 19 Tl iken 1,5 katı kar getiren gedik in 24Tl olması bana mantıklı gelmiyor.
    İsmen’in yükselmemesini Gedik’e bağlayamazsın.
    İsmen’in tipiğine git de ki! ; “bu ne biçim hisse Gedik aldı başını gitti bu hala 19₺ “ diye isyan etsen daha doğru olur.

5. İyi akşamlar arkadaşlar; Genel kurul gündem maddelerinde 2020 kar payı dağıtımına ilişkin maddeyi yorumlayan var mı?
    Bedelli çıkar mı? Bedelsiz ile ilgilenmiyorum.. fikri olan nedir?

6. Sasa sattın çıktın heralde...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
    Çok yazmak istemiyorum. okudukların dogru 19.03.2020 gk kayıtlı sermaye tavanı onay ve artık belırlenen oranda bedellı veya bedelsız karaı alınacaktr. temettu dagıtmak yerıne bolunme yoluna gıdecektır.
    hissedeki sıktını inveodakı 1.500 bın lot satıs. yarın ınveoda brut takas devam etmekle beraber normal seans acılısı olacaktır.
    genel stratejiyi inveo belırleyecektır. şuan için biz inveonun kuyruguyuz... ama haber iyi

Edit: %97,5 bedelsiz ve 0.25 kuruş temettü hayırlı olsun
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Çok yazmak istemiyorum. okudukların dogru 19.03.2020 gk kayıtlı sermaye tavanı onay ve artık belırlenen oranda bedellı veya bedelsız karaı alınacaktr. temettu dagıtmak yerıne bolunme yoluna gıdecektır.
    hissedeki sıktını inveodakı 1.500 bın lot satıs. yarın ınveoda brut takas devam etmekle beraber normal seans acılısı olacaktır.
    genel stratejiyi inveo belırleyecektır. şuan için biz inveonun kuyruguyuz... ama haber iyi

Edit: %97,5 bedelsiz ve 0.25 kuruş temettü hayırlı olsun
    Bedelli gelir mi?

Sayfa 37/45 İlkİlk ... 273536373839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •