Sayfa 41/45 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon
Arama sonucu : 358 madde; 321 - 328 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler

1. Gedik teki hikâyenin benzeri infoda var

2. vay be- bugun taban, bankanın parasını cıkarmısdırsınız artık serefsızler..

3. 1- 8.24 kırıp trendin dönmesi gerek , indikatörlerde 22 eylüldeki seviyeye gelmiş satış baskısı , yani dip gibi bişey kademeli alım fırsatı olarak görüyorum . haftalıkta

2- inveoda indikatörleri çok güzel görünüyor pazertesi gedike güçlü bir alım gelicek gibi bu baskıya bir tepki bekliyorum .
    invieoda baskı az gedike uyarsa , gedik inveonun alış baskısına uyup beraber uzun soluklu bir yükseliş olabilir.ytd
    Son düzenleme : asa1979; 01-10-2021 saat: 15:31.

4. Büyük çıkış için sanırım hareket başladı
    Şirket toplu patron istesin füzana götürür

5. Kimse kalmamış topikte; faliyetleri iyi gidiyor fiyatı işmen ve infoya göre kendi iç dinamikleri ve fiyatlanma alışkanlığı düşünülünce ucuz kaldı.
    Fazla ky ve kurumsalda yok tahtada. Bir öncekş zirve düzeltmesi 8 ayda bitmişti; şimdiki düzeltmede 8 ay oldu.

Hacimler artıyor, teknik güzel, faliyetler güzel; eğer içsel ve bizim bilmediğimiz ciddi bir olumsuzluk yoksa vakti gelmiştir diye düşünüyorum.

Ufak tefek biraz aldım. Şirketi yakından tanıyan arkadaşların bizi bilgilendirmesini şirketi anlatmasını rica ediyorum.

Saygılar bol kazançlar.

6. gedik haftalıkta kırdı .inveo kırmak üzere bekleme yapıyor inveoyu . bist aracı kurumlar için çok iyi bir pr oldugunu düşünüyorum .hem kendileri için ellerindeki kagıdın degerli olması hemde yatırımcılar için ve de bedavadan da öte bir reklam .gedigin sahibi oldugu hivc girişim müthiş yatırımlar yapıyor ve aposto uygulaması olsun hop uygulaması olsun çok başarılı buluyorum hisse degeri şu an için yatırımcıyı üzsede bu yatırım işini güzel yapıyorlar uzun vadede kazandıracagını düşünüyorum .bu adamların işin teknolojiye yatırım yapmak ve hiboost ta yatırım yapılacak güzel fikirler keşvediyorlar . gelecegin şiketi oldugunu düşünüyorum yok pd dd yüksekmiş ilk hedef 8.45 . 14.73 . 22 .yatırım tavsiyesi degildir.

7. Kimse kalmayınca tavan tavan gider. Aracı kurumlar rallisine katılmayan bir bu kaldı, treni kaldırmazsa piyasa yüklenir buna tahtacının işi zorlaşır. Seve seve yükseltecekler.

8. bence psikolojik baskı yapmak gerek bunlara. youtube canlı yayınları var öglen ve akşam . madem telefonlara bile çıkmıyorlar ordan durumunu sorabiliriz diye düşünüyorum ..ytd

Sayfa 41/45 İlkİlk ... 313940414243 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •