Sayfa 224/363 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 1,785 - 1,792 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. siz bildiğinizi yapın.ben bildiğimi yapayım.inanıyorsanız bolca alın.tutun.bol şans.inanmayın siz bana.ALIN ALIN BOLCA ALIN.TUTUN!

2. buyrun size örnek ders niteliğinde cep to cep..güya garan ak ın pasifte bekleyen 10 bin lotunu veriyor. peşinden ak 1.300 lot aynı fiyattan geri veriyor. sonra peşinden ATA gelip AK ın aynı fiyattan aldığı ve elinde duran 8.700 lotunu alıyor..işlemlerin sonunda bakıyoruz ki ak 2 dakika içersinde aynı fiyattan aynı miktara köprü oluyor, garanın 10 bin lotunun 8.700 ü ata ya 22 ü şeker e 100 ü oyak a geçiyor. o 10 bin lot fiktif..kalanlar muhtemelen gerçek..

çok küçük çıkmış resim, daha büyük yüklemeyi deneyeyim..

gine beceremedim, bu işi de en iyisi ERBABINA, LÜTFÜ bey e bırakayım : )
    Attached Images Attached Images

3. Sanırım bu saatteki işlemi kast ediyorsunuz
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. aynen Lütfü bey, çok teşekkür ederim. bundan 3 dakika sonra da 2.35 de aynı hadise oldu, anlayacağınız AK spekin elinde, GARAN ve ATA spekde. kademeleri ayarlarken AK alıcı iken kademeyi yıkıp AK satıcı yapılıyor..sabah ki 2.36 dan HALK ve VAKIF 28 bin lotluk işlem de cep to cep ti..

5.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    aynen Lütfü bey, çok teşekkür ederim. bundan 3 dakika sonra da 2.35 de aynı hadise oldu, anlayacağınız AK spekin elinde, GARAN ve ATA spekde. kademeleri ayarlarken AK alıcı iken kademeyi yıkıp AK satıcı yapılıyor..sabah ki 2.36 dan HALK ve VAKIF 28 bin lotluk işlem de cep to cep ti..
    Sn. Teft34, ben bu hisseyi bilmiyorum ama bariz bir kademe nasıl yıkılır kağıt nasıl baskılanır durumu yaşanıyor,

Sözde malı alan kurum ya yine aynı kademeye yada bir alt kademeye malı basarak kağıdı düşürür,

Örneğin 2.35 alış kademesi 2.36 satış kademesi olsun, 2.35 den alış yapan A kurumu aldığı kadar malı yine 2.35 e basar bu defa mal B ve C kuruma geçer onlarda bu kademede alış varsa oraya yoksa aşağı basar, lafı uzatmayalım sonuçta gücü elinde tutanın dediği olur,

Benim elimde bu kağıt yok ama spekülatif bir kağıt var ve benzer durumları bende yaşıyorum
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

6. Son işlem şöyle oldu A1 10 bin lotu Ak yatırıma 2.35 sattı, Ak yatırım 2.35 kademesine bastı sonra 5-10 dk sonra A1 malın bir kısmını alıp kademeyi geri kaldırdı... uzar gider

7.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Son işlem şöyle oldu A1 10 bin lotu Ak yatırıma 2.35 sattı, Ak yatırım 2.35 kademesine bastı sonra 5-10 dk sonra A1 malın bir kısmını alıp kademeyi geri kaldırdı... uzar gider
    Lütfü bey elinize sağlık, bu detayda bu bilgilere hakim bir arkadaş daha olduğunu görünce ben de paylaşmaya devam etmek istiyorum. hakikaten forumu kullanan arkadaşların bu bilgilerle donanmaya ihtiyaçları var. dediğiniz gibi "uzar gider" cünkü çok klasik bir şekilde sıg bir tahtada spek ne yapılması gerekiyorsa, kendi açısından onu yapıyor. siz bu detayda bu bilgileri vermezseniz, kagıdın küçük yatırımcısı sanıyor ki 2.36 dan gerçekten birileri 63 bin lot sattı birileri de geldi aldı.2.35 den 76 bin lot alıcı ve satıcı oldu..yok öyle bir dünya bu tahtada. vakti ile 3 üzerinde iken bilhassa twitterın çakma üstadlarının gazı ile ky tahtaya öyle bir abandı ki, spek pozisyonunu terse cevirmek zorunda kaldı. kagıdın temel sorunu bu. bu son kap a gönderilen haberin içeriğine dönük şirket yönetiminin yaklaşımı da speğin elini güçlendiriyor.

8. Alıp veriyor ekonomiye can veriyor...

Sayfa 224/363 İlkİlk ... 124174214222223224225226234274324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •