Sayfa 231/363 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. GARFA - Garanti Faktoring

Alıntı Originally Posted by busecan Yazıyı Oku
    Kim satıyorsa satsın defolup gitsin, spek de duysun malların geri geliyor al hepsini de gözün doysun aç köpek.
    Değilmi,madem derdin mal tabi derdi malmı o kesin değil,öğle kabul edelim satıyor işte zararına alıyorsun güyya ama işte...
    Bu iş bitmez yanlız sen birine mal satar isen onun sonu yok ,ya satmıyacan,satıyorsan peşinden bakmıyacaksın,
    Kısır döngü gibi devam eder,böylede tahta yapılmaz,
    Borsada sıkıntı yokkende 5 6 gün öncesi ve daha öncesi yine aynı idi tarz ve işlemler,
    Dün borsa çıktı düşüreyim,yarın dolar arttı düşüreyim,sonra biri malımı aldı düşüreyim,istediğim mal gelmedi düşüreyim,
    E nezaman para kazancan,tahta yapıcı olarak faiz kaybı,döviz kaybı,enflasyon birde hissesini eritiyor,
    Farklı bir kafa burdaki zat,belirtmiş idim önceden ibretlik ve numunelik,
    Akıl ve ruh hali ne borsaya uygun ne ticarete,
    Patates stoklasa patates fiyatı artsa daha artar diye bekleyip malını çürütür,patates fiyatı düşse aldığı rakamı bekliye bekliye malı yine çürütür,
    Kafası farklı bu zatın,böylesine denk geldik oda bizdeki çöl ve kutupayısı kısmeti.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : toibek; 12-07-2018 saat: 16:54.

2. Hakikaten ne yapmak istiyor bu şeref yoksunu, biriyle inatlaşıyor gibi bence, satan varsa mal da geldi alsana, kimseyi tahtada istemiyorsa nasıl kazanacak bu, istiyor ki hep bana rabbena, yok öyle bir dünya bencil olma bak nasıl kazanıyorsun, yazdıklarımızı okuyan şirket sahibi - spek her kimseniz zulüm ediyorsanız karşılığı dönüp dolaşıp sizi bulacaktır.

3. İnanılmaz bir başarı 2 kuruş ile yeşil kapattı, yanlış görmüyorum dimi yeşil o, gözünü toprak doyursun aç köpek.

4. Teb çıktı sahneye yine,
    5.000 adet sürekli satış koyuyor,2.2 2.3 2.4 larda nerdeydin.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. Dolar arttıkça şirketler zora giriyor...acaba bu durum faktoringleri nasıl etkiler ? KOBİ’lerin ödemelerinde bi gecikme ya da ödiyememe durumları olur mu ? Malum bankalarda batık kredi söylentileri cıktı...bizleri nasıl etkiler ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. GARFA - Garanti Faktoring

Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Dolar arttıkça şirketler zora giriyor...acaba bu durum faktoringleri nasıl etkiler ? KOBİ’lerin ödemelerinde bi gecikme ya da ödiyememe durumları olur mu ? Malum bankalarda batık kredi söylentileri cıktı...bizleri nasıl etkiler ?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Batık kredi söylentisine itibar etmeyin,
    Bddk bugün kredi kullanımıyla ilgili bülten yayınlamış,içinde sorunlu yada takipdeki krediler falanda var,ne batık kredide öyle vir artış var artış ,nede banka rasyolarında bozulma var,
    Geçmiş yıl sorunlu kredi oranları ve banka rasyoları geçmiş 3 5 yılla hemen hemen aynı,cnn türkde sabah bilgisi verildi
    Bu hisseyi tek faktor etkiler ve etkilemekde oda tahta yapıcının sıkıntılı olması be marifet ve beceri saydığı ve destur edindiği şeyin tahtayı baskılamak ,düşürmek be götürmemek olduğu,
    Bu olumsuz söylentiler bitmez bu memlekette,hele en köyü zamanlarda olmayan olumsuzluklar dahi çıkar.

7.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Batık kredi söylentisine itibar etmeyin,
    Bddk bugün sorunlu krediler ve banka rasyolarını yayınladı,ne batık kredide artış ,nede banka rasyolarında bozulma var,
    Bu hisseyi tek faktor etkiler ve etkilemekde oda tahta yapıcının sıkıntışı olması,
    Bu söylentiler bitmez bu memlekette.

Teşekkür ederim...Peki bu bizleri olumlu etkilemez mi ? Kobi şirketlerine daha çok para lazım bu kötü ortamda Faktoring şirketlerine talep artmaz mı ?

Isfın fk 17
    Sekfk 20
    Garfa Lidfa ve crdfa 4.5- 6 arasında fark bu kadar olmamalı diye düşünüyorum....Faktoring hisselerindeki bu baskının anlamını çözemedim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by twilight1517 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...Peki bu bizleri olumlu etkilemez mi ? Kobi şirketlerine daha çok para lazım bu kötü ortamda Faktoring şirketlerine talep artmaz mı ?

Isfın fk 17
    Sekfk 20
    Garfa Lidfa ve crdfa 4.5- 6 arasında fark bu kadar olmamalı diye düşünüyorum....Faktoring hisselerindeki bu baskının anlamını çözemedim

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Verilen kredilerde ciddi artış devam ediyo bankacılık için konuşuyorum,
    Faktoring yada leasing i etkilermi etkilemezmi ,muhakkak olumlu etkiler ama son7ç borsaya açık bir şirket isen maalesef hisseye fiyatına o olumluluğu yansıtacak tahta sahibi,
    Lidfa,skfk,isfin,vkfk ffnk,crdfa bu emsal sektör hisselerine bir bakın nisan ortasından itibaren hisse fiyatlarına birde garfaya ,nerdeyse hemen hepsi ya aynı yerinde yada %5 10 arası negatif uzaklıkda,garfa ise %50 prim yapar ise ancak nisan ortası seviyeye gelicek,
    Demem o ki garfayı en direkt etkileyen tahtadaki başı tutmuş kişi ve bu kişi hissenin en içten şekilde içine etmek için uğraşıyor.

Sayfa 231/363 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •