Sayfa 264/363 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,105 - 2,112 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. [QUOTE=busecan;2469807]Buradayız ama keyifler hiç yok, bu tahtada gerçekten çok az küçük yatırımcı var fakat hisse ilerlemiyor, kahretsin.

2. Ker rını art tırsa bak ozaman 50 tl yide görü

3. Sayın teft34, forum üyeliğiniz askıya alındı çünkü birisi sizin hesabınıza ulaşmaya çalışırken 5 kere şifreyi yanlış girdi. Foruma tekrar girişi 15 dakika sonra deneyebilirsiniz. Şifrenizi 5 kez yanlış giren kişinin IP adresi şudur : 88.230.64.32 . Lütfen şifrenizi girerken büyük küçük harflere dikkat edin.

IŞIKLAR sönmemiş : ) bir evvel ki denemesinde IP numarası ile birlikte savcılığa başvurdum, avukatım yarın bu girişimini de dosyaya ekleyecek. savcı kim olduğunu adını adresini versin yeter, ben bakacağım icabına..

4.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    Sayın teft34, forum üyeliğiniz askıya alındı çünkü birisi sizin hesabınıza ulaşmaya çalışırken 5 kere şifreyi yanlış girdi. Foruma tekrar girişi 15 dakika sonra deneyebilirsiniz. Şifrenizi 5 kez yanlış giren kişinin IP adresi şudur : 88.230.64.32 . Lütfen şifrenizi girerken büyük küçük harflere dikkat edin.

IŞIKLAR sönmemiş : ) bir evvel ki denemesinde IP numarası ile birlikte savcılığa başvurdum, avukatım yarın bu girişimini de dosyaya ekleyecek. savcı kim olduğunu adını adresini versin yeter, ben bakacağım icabına..
    Geçmiş olsun Teft Bey, bizlere faydalısınız diye şu saçma şeyleri yapıyorlar size, yazık çok yazık

5. Hisse sağlam tepki verdi dedik,hacimli olarak dirençleri ve uzun süreli kıramadığı yerleri kırdı sonucu ne olmalıydı çıkışa başlamalı ve gitmeli idi,ayların sıkışması yukarı kırılımla boşaldı ama sonuç nafile oldu yine,çıkışın düzeltmesi bile düzeltmeyi geçti düştükçe düştü ve dur durak bilmedi yine,
    Hala çıkmamak için uğraşılıyor,hissenin kontrolü ellerinde olmasına rağmen çıkmaması için uğraş veriliyor,bu uğraş çıkması için verilse ciddi prim yapıcak ama nafile,
    Faktoring sektörünün karlarının iyi geldiği ve bundan sonrada geleceği belli olmuş iken,garfanın sektör hisselerinden olumsuz ayrışmasını hala kapatmamış ve tahta sahipleri hala bu uğraşı vermiyor iken,dönüp dolaşıp aynı soruyu sormamak olmuyor yine,neden ,ne için,ne sebeple bu hissedesiniz,madem para kazanmak istemiyorsunuz ne işiniz var bu hissede.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6. Son çıkışda bile hisseler tek elde toplanmış iken,malı satanın malı alınmış iken yukarı çıkartmak yerine yine düşüş yine düşüş,
    Malı satanın malının al,aldığın rakamın yine altına indir,malı satana altdan yerine koydurma fırsatı ver,
    Buna nasıl tahta yapmak,bu nasıl ticaret,bu nasıl para kazanmak.

7. Borsa düşüyor diye alsana düşmeye sebep yine,
    Çıkartmaya çıkartmıyorlar düşüş oldumu en önde,
    Destek tanıma,direnci geçemez,
    Nasıl numunelik tipmiş bu tahtadaki arsızlar ya,

8. Ölene kadar beraberiz adi köpekler, size paramı yedirmeyeceğim aç köpekler, Allah hepinizin belasını versin.

Sayfa 264/363 İlkİlk ... 164214254262263264265266274314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •