Sayfa 273/363 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    endekse fena vurdurlar. yine mal alım seviyelerine geldi
    ky nin alım düşündüğü yerlere fiyatların çekilmesi hiç iyi değil...
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

2. GARFA - Garanti Faktoring

Teft arkadaşımızın dediği gibi davrancam kendi adıma ,zerre kötü yazma vede ima yok artık,bakalım ufakda olsa bir değilim olucakmı acaba,yahtacıyı kırmayalım,
    Teft arkadaşımız yazdığını doğru kabul edelim mesela ve uygulayalım ,tahta yapıcısı kişi ne yapıcak görelim,tahta yapıcısının kalbini kırdık diye kabul edelim ve yeni v temiz bir sayfa açalım bakalım,
    Mevcut onca güzel teknik ve emareleri ortada olan güzel olucak bilançolar bar ilen ve dolara karşıda herkez gibi tahtacı kayıpda olduğu net iken bunca lotu bar iken ve pozisyon almış iken bunca haydi tahtacı göster kendini,
    Elimdeki 11.000 lot civarı malın maliyeti bana 2.8 lerde iken 2.80 in altında 1 lot dahi satmam ha ister 1 tl ye indirsin ister 10 kuruşa indirsin yine satmam ama 2.8 üstü her kademede ufak ufak başlarım satmaya,ben gibi insan çoktur umarım ona göre hareketini yapar ha yoksa ne hali varsa görsün,teft arkadaşımız yazınca buraları okuyorlar diye nacizane okusun bunuda.
    Son düzenleme : toibek; 09-08-2018 saat: 20:06.

3. GARFA - Garanti Faktoring

Tahta yapma gibi derdim yok 11.000 lot 2.80 ortalamalı malım var sadece,madem tahtayı götürcen meydan senin,şu güzel tekniğin ver artık hakkını,olumlu olmaya başlıcak temelinde ,bilançonunda ver artık hakkını,dolar bazında zaten kayıpdasın artırkı başını tuttuğun hisseyi zararın kapansın bizimkilerde azalsın bari.
    Burayı okuyorsun olarak kabul ediyorum,arkadaşımız bunu söylüyor,
    Sersenil ,kızgınlık,ağlama bitti artık,
    Al tahtanı götür bekliyoruz,yolun açık olsun.

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : toibek; 09-08-2018 saat: 21:10.

4. baba şov yapacak arkadaşlar bizede kazandıracak beklediğimize değecek inşallah bizim spek adamın hası kıralı birde bakmışızki tavana yapıştırmış garfayı burda biranda bayram havası nekadar güzel tamda bayram yaklaşıyorki hikmet arkadaş bize bayram ikramiyelerimizi vermiş olur hem kendi güler hemde bizim yuzumuzu güldrür hadi sen yaparsan kralını yaparsın spek beyefendi sana inanıyor ve güveniyoruz bizde yaklaşık bir senedir beklediğimize göre günlükçüde değiliz ve aynı gemideyiz hadi baslat çıkışıda sende bizde sevinelim

5. arkadaşlar grafik paylaşıp hedef göstermeyin lütfen benim anladığım kadarıyla bu durumdan hiç hoşlanmıyor speklerin en kıralı

6. arkadaşlar grafik paylaşıp hedef göstermeyin lütfen benim anladığım kadarıyla bu durumdan hiç hoşlanmıyor speklerin en kıralı tekniği hiç sevmez teknik analiz nedir yav baba hikmet ne derse o olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
     Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    endekse fena vurdurlar. yine mal alım seviyelerine geldi
    ky nin alım düşündüğü yerlere fiyatların çekilmesi hiç iyi değil...
    alım yapılan seviyelere gelmesinin tehlikesi gerçekleşti. gümbürtü koptu...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    rsı 90 doları 5,60 dan kesiyordu. vurdu geçti. çok kişiyi forekste duman etmişlerdir...

Sayfa 273/363 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •