Sayfa 340/363 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,713 - 2,720 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by Bay Tomi Yazıyı Oku
    Beklemeye devam 79 Milyon ödenmiş sermaye 6 aylık yaklaşık 65 milyon net kar geldi vergiden önce brüt kar 75 milyon civarı idi , sene sonu büyük ihtimal ödenmişin iki kat kar gelicek , tahtada in cin top oynuyor günlük 10 15 K toplam hacimler , yatırım tavsiyesi deildir...
    Bundan dolayı yamyamların tahtasında beklemeye devam bu sene sirket sermayesinin iki katı ornında kar getircek , halka açıklığı % 10 altında olduğu için alt pazarda onun için ilginç hareketler olabiliyor , yatırım tavsiyesi deildir..
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    İZMİR- ÇEŞME-ÖZDERE
    Gönderi
    1,201
    SPK küçük yatırımcıyı ağır zarara soktun. oynaklık var diye tek fiyat sistemi yaptın. oynaklık çok daha kötü oldu..
    Grafik Yorumcusu

3. 100 lot la girdim .de ne bicim kagit bu.Atsan atilmiyor satsan satilmiyor.Koskoca böyyuuk BBVA nin kagıdı degilmi bu..hic ama hic yakismiyor.alin hisseleri cikin kottan..Oysa ben bir emekli bankaci olarak bunlarin cok iyi isler yaptigini dusunuyorum.Bankadan kredi alamayan bunlardan aliyor...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    100 lot la girdim .de ne bicim kagit bu.Atsan atilmiyor satsan satilmiyor.Koskoca böyyuuk BBVA nin kagıdı degilmi bu..hic ama hic yakismiyor.alin hisseleri cikin kottan..Oysa ben bir emekli bankaci olarak bunlarin cok iyi isler yaptigini dusunuyorum.Bankadan kredi alamayan bunlardan aliyor...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam 100 lot ile niye yoruyosun aklını , sağlıığıni .. bence koyuver gitsin kendi haline birak .. zamanla taşlar yerine oturur.

5. SPK bülteni yılın son haftasındada GARAN onayını gönderemedi.GARAN nın,QNBFB gibi temsili bir pay ile gerçek fiyatına hareket etmesini bekliyor sanırım.SPK nın geciken omayı tüm finans sektörünü kilitleyen bir durum arzediyor.Umarım yetkililer biranönce onay bildirimini yaparlar.Naçizane değerlendirmem.YTD.

6. dutluk mu desek buralar ? uzun zamandır ses soluğu çıkmadan arada bir yukarı gidip gelen bir kağıt bakalım bu sefer ne yapacak izleyelim. yatırım tavsiyesi değildir.

7. arkadaşlar bu garfa ne zaman alt pazara alındı bilen var mı ??

8.  Alıntı Originally Posted by stone_angel Yazıyı Oku
    arkadaşlar bu garfa ne zaman alt pazara alındı bilen var mı ??
    2021 yılı içerinde nerden baksan 6-8 ay önce SPK düzen değiştirdi. fiili dolaşım ve halka arzlarına bakarak kriter oluşturdu.

Sayfa 340/363 İlkİlk ... 240290330338339340341342350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •