Sayfa 347/363 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Bugün , saat 12,25 sıralarında , hissemiz 22,60 larda dolanırken , birdenbire 3-5 saniye içinde 23,46-23,70 TL. aralığından , yaklaşık 40.000 Lot hisseyi biri hüpletmiş.... Bunu alan , by. mi , ky. mi , onu anlayabilecek olanaklarım yok
    Ama , ilginç bir durum diye yazdım. Bu olayı değerlendirecek bir arkadaş varsa , yazarsa iyi olur.

Bu arada , gümbür gümbür tavanlayan hisseler varken , ben nelerle uğraşıyorum.
    Son düzenleme : By Akıl; 25-11-2022 saat: 19:33.

2. Bu gün 25,68 TL. den kapadık.
    Bakalım , yarın ne yapacak.

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu gün 25,68 TL. den kapadık.
    Bakalım , yarın ne yapacak.
    24,56 kapadı

4. Gene ayni oyun

5. O alan bastı herhalde...tabana kadar.Su kağıdın sahibi Türkiye'nin en büyük dünyanın önemli bankalarından biri BBVA.Ya şunu ya borsadan çekin yada halka açıklığını artırın.Kagit bı gözaltına girmediği kaldı.Batmaz çürümez sektörünün öncülerinden, su ara bankalardan kredi bulamayanlar in adresi..Kağıt sigara içmiyorum ama herhalde 1 paket sigara parası.( 1 günlük)
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bugün , saat 12,25 sıralarında , hissemiz 22,60 larda dolanırken , birdenbire 3-5 saniye içinde 23,46-23,70 TL. aralığından , yaklaşık 40.000 Lot hisseyi biri hüpletmiş.... Bunu alan , by. mi , ky. mi , onu anlayabilecek olanaklarım yok
    Ama , ilginç bir durum diye yazdım. Bu olayı değerlendirecek bir arkadaş varsa , yazarsa iyi olur.

Bu arada , gümbür gümbür tavanlayan hisseler varken , ben nelerle uğraşıyorum.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Temelini çalıştığımda yıllık Milyar kar bandının kaçınılmaz olduğunu gördüğüm için rahatım.Şahsi değerlendirmemdir.DOAS ve ALKA daki hataya düşmemeyi temenni ediyorum.Naçizane.

7. Ne zaman 1 milyar bekliyorsunuz.Bu yıl 400 ile kapansa bile bakkal hesabı 40/50 arasi olması lazım.ama 1 şartla.kucuk yatırımcı mallarını kaptiracak spek yuru ya kulum diyecek.Doas i söylemeyin.40/50 aralığında çok aldım sattım.sonra yükseldikçe yok çip krizi söylemleri ile bıraktım.150 oldu.ama sanki biokadar daha yolu var gibi.
     Alıntı Originally Posted by Bismark Yazıyı Oku
    Temelini çalıştığımda yıllık Milyar kar bandının kaçınılmaz olduğunu gördüğüm için rahatım.Şahsi değerlendirmemdir.DOAS ve ALKA daki hataya düşmemeyi temenni ediyorum.Naçizane.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hafta içi piyasada ufak taseron firmaların hızlı nakit maksatlı erken çek tahsilatı için Faktoring seçeneklerini ne kadar yaygın düşündüklerine şahit oldum.Çok ama çok küçüklerin dahil ellerinde 500 Bin ve üzeri onlarca alacağı var.Yurt dısı süratli ödeme için Mal çekmenin özne olduğu durumda kısa vadeli %20 lik Faktöring marjlarının katlayıcı gelir artışlarını öngörüyorum.DOAS taki hatam basitti.Otomotiv fiyatları dört kat armıştı..Bende konjoktürel chip krizlerine takıldım.Fiyat bu olamaz dediğimiz şirketlerin bizi nasıl şaşırttığına zaman içinde şahit olduk.Sabır konusunda bıçağın kemiğe dayandığıda bir gerçek.YTD.

Sayfa 347/363 İlkİlk ... 247297337345346347348349357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •