Sayfa 5/363 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 33 - 40 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Şahenk sözlerini eklemek de fayda var.
    Şahenk sözlerini şöyle bitirdi: “Doğuş Grubu olarak, yarım asrı aşan süreçte tüm yatırımlarımızda stratejimizi ülkemize değer katmak üzere şekillendirdik. Bu çerçevede çalışmalarımızı sürdürdüğümüz sektörlerde ekonomimize güç ve değer katacak, istihdama katkıda bulunacak adımlarla ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Bu da faktoringin ortaklık yapısı. Kalanı da verirler artık. Banka olmadan iştirakte olmanın bi anlamı olmaz. Bbva da almak isteyecektir.

Ticaret Unvanı/Adı SoyadıSermayedeki Payı (TL)Sermayedeki Payı (%)
    TOPLAM79.500.000,00100 %

3. Emin olmamakla birlikte faktoringde tamamen ispanyolların olmuş olabilir. Bundan sonrası hisse için farklı olabilir. Sonuçta en iyi faktoring şirketi ve yurtdışı işlemler ve ya yeni ortaklıkların yolu açılabilir.

4. Zaten %80 garanti bankasının dı,şimdi sıra imtiyazlı Ve imtiyazsız hisseler ,yani % 9 toplamda bu hisseler.şimdi nasıl mı hissediyorum.keyifli hissediyorum.

5. Şükür rabbime ,2,40 tan 2,22 ye kadar almıştım.ytd

6. Arkadaslar garanti bankasinin sadece yuzde 9.95 kadari ispanyollara satilmis.toplamda ispanyollar yuzde 49.85 kusurune sahip olmuslar.yani banka yonetim hala ferit sahenkte.ayrica banka borsada 9 civarinda iken 7.95 tl hisse bedelle verilmis.

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Benim gordugum bugun takaslardan mali hala cikamamislar.ordan oraya verip duruyorlar.

Sent from my LG-H818 using hisse.net mobile app
    İnandın mı o takaslara.ta işin başında yazmıştım.arada korkup satan ky nın hisselerine oldu ne olduysa . Artık bbva nın garfa .ytd

8. Yuzdeoncu o 9,95 kalan son paydı. Artık garanti tamamen ispanyolların.

Sayfa 5/363 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •