Sayfa 331/363 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Bu kagitta beklentisi olan bence birkez daha gözden gecirsin yillardir bakiyirum bu kagit ayni isi yapan kagitlrin heo cok gerisinde haraket diyor yine sasirtmadi boyle devam ederek ters tepecek gibi duruyor...

2. salı günü 5.50 kadar salmasını bekliyorum en az

3. yani eksi 10 yapar

4.  Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    yani eksi 10 yapar
    bildin

5.  Alıntı Originally Posted by T a K a Yazıyı Oku
    bildin
     Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    yani eksi 10 yapar
     Alıntı Originally Posted by balici Yazıyı Oku
    salı günü 5.50 kadar salmasını bekliyorum en az
    hatlar karışmış galiba.bu konuşmalardan hiçbir şey anlamadım.neyse salı bitti ben de sizin gibi düşer diye düşündüm ve almadan bekledim.o kadar olmasada 6,81'den 5,90 seviyesine kadar çok sert geldi ancak beklediğim olmadı ve tahta yine artı kapattı.zaten o sert düşüştede cesaret edip alabilen pek olmamıştır.hatta bugün alan çoğu yatırımcı zararına satıp kaçmıştır.bugün küçük yatırımcıyı fena silkelediler benim de gözüm korktu giremedim.nasip değilmiş galiba.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Global yatırım holdingee geçtim

7. Naturel gazı halka arz etcek 10 tl omasını bekliyorum

8. Vebal almayalım global yatırım da adamın biri devamlı satıyo garfada 5.50 ye degdi bugün tutturdum sonuçta

Sayfa 331/363 İlkİlk ... 231281321329330331332333341 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •