Sayfa 303/363 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1.  Alıntı Originally Posted by toibek Yazıyı Oku
    Mal falan toplıcakları yok,sizlerede çok defa yazdım hatta burdan dahi yazdım,yukarı çekerken satılan malın falzası şuan ellerinde ,
    Yine açıklayım yukarı sürülürken satılan malın fazlasını aldılar,
    Yada şöyle açıklayım,sattıkları malı zaten topladılar,hatta fazlasını topladılar,
    Belli aralıklarla tarihler verdim hatta hem sizee özelden hemde burda paylaştım,
    Sn laguna herdefasındı grafik grafik diyorsunuzda,yanlış anlamayın lütfen,eleştiri getircem size,hisse düşerken bayadır grafik paylaşıyorsunuz,2.4 lar olmadı,2.2 ler olmadı,2.1 lar olmadı,1.95 ler olmadı,her degasında grafik olması gerekir derken grafiğin hiçbir dediği olmuyor,şimdi nereye düşecek bilinmez diyorsunuz sonrada grafikler öncü gösterge diyorsunuz,
    Yani misal hisse prime başladı ben demişdim grafik dedi diceksiniz,yada hisse düşmeye devam etti ben demiştim grafik dedi diceksiniz,
    E şimdide işin içine takipdeki alacak mevzu girince grafikler boşa düşmüşmü oluyor dicez,
    Ne dencen,neye göre ne dencek,o olunca bu boşa çıkıcaz,bu olunca öbürü boşa çıkacakmı dicez,
    Birgün geliyor,o bu şu yer değişiyor grafikde,sonraki yine o bu şu yer değişiyor,
    Grafiğin zerre birşey dediği yok hele böyle tahtalarda,hiçbir şey demez grafik,hele kontrol tek eldeyse asla birşey demez grafik,sadece oyun aracı olur başkada birşey olmaz.

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani? Ne demek istiyorsun? Öngörün ve görüşün nedir hissenin geleceği ile ilgili merak ettim.

2. 2018, 2019/1ve 2.çeyrek bilançoları çok kötü gelecek.Piyasa çok kötü.1-2senede bu paraların dönebileceğini düşünmüyorum.2019/2.çeyreğine kadar tekrar sorunlu alacak olacaktır.Eğer piyasadaki sıkışıklık devam ederse daha da kötü olabilir.
    Kendiniz araştırıp tekrar değerlendirme yapın.Bana göre çok riskli oldu artık tahta.Bu yazdığımla hareket etmeyebilirsiniz.Herkes kendisi için en iyi olanı muhakkak seçecektir.Bol kazançlar.

3. 1.70 e daha yolu var.EĞER 1.70 altında kalırsa çok sert satış yiyecek.Izlenmesi gereken yer 1.70.Tekrar BOL KAZANÇLAR.

4. Bu 1.82-1.83 e satış yapan ****** çocuğu maliyetin kaçta buraya veriyorsun

5. İstersen 1.49 taban yap. Satarsam senin gibi ****** çocuğu olayım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. Diğer faktoring şirketleri kâr üstüne kâr yazıyorken hisse fiyatları koşuyorken, buna ne oluyorda zarar yazıyor tamamen oyun gibi geliyor bana, spek son gelen zorunlu alacak haberini kullanarak iyice aşağı veriyor, bence çok yukarıdan alanlar değilde hisseye son giriş yapanların elindekini almaya çalışıyor, çok yukarıdan maliyeti olanlarda öyle bir zarar var ki çıkmak istese de çıkamaz zaten

8.  Alıntı Originally Posted by laguna Yazıyı Oku
    Sn laguna bu tahtada teknik hiç bir zaman iş yapmadı,teknik denen kişi ne dediyse hepsi boş çıktı

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 303/363 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •