Sayfa 345/363 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

1. Şimdi , pazartesi günü , herkez seans bitimine 5-10 dakika kala , taban yememek için , hissesini satacak. Sonra bir bakacak , seans sonu , bırak tabanı , hisse tavana yakın kapayıp , ertesi gün de alım fırsatı vermeden tavan yapacak.

Senaryo bu sanırım.......Tabii biz , aptalız ya , bunu yiyeceğiz...Bir siz akıllısınız.

Pazartesi günü , bu ucuz fiyattan yararlanıp , biraz daha eklemeyi düşünüyorum.

2. Hipernflasyona toplama safhasında yakalanan şirketler korkunç zararda.Bizimkisi ufak miktarlar.Servet kaybı ve edinimi için ufak bir gözlem yeterli.Qnb;Garan ve yancısı Isyat a mesaj veriyor..Alım ağırlıklı ortalamasının 1 TL altından satarak oyalanma diyor..Biz ufağız..Serveti eriyen ne eylerse güzel eyler umarım.Naçizane.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Bismark Yazıyı Oku
    Hipernflasyona toplama safhasında yakalanan şirketler korkunç zararda.Bizimkisi ufak miktarlar.Servet kaybı ve edinimi için ufak bir gözlem yeterli.Qnb;Garan ve yancısı Isyat a mesaj veriyor..Alım ağırlıklı ortalamasının 1 TL altından satarak oyalanma diyor..Biz ufağız..Serveti eriyen ne eylerse güzel eyler umarım.Naçizane.YTD

Ben , bu işten birşey anlamıyorum
    Diğer hisseler uçtu gidiyor. Değerine değer katıyor. Bu ise salak salak işler yapıyor.

Neyse beklemeye devam.
    Su akar , yolunu bulur.

Benim anladığımı kısaca ifade edeyim,

Diyor ki garanti bbva da hissenin %80 ini elinde bulunduran şahıs / kurum / patron yada fon,""" bu çöplüğün tek horozu benim,istediğim zaman istediğim fiyata getiririm,Ben çok cok uzun vade beklerim ama siz bekleyemezsiniz """"
    O lokomotif biz vagon.
     Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Ben , bu işten birşey anlamıyorum
    Diğer hisseler uçtu gidiyor. Değerine değer katıyor. Bu ise salak salak işler yapıyor.

Neyse beklemeye devam.
    Su akar , yolunu bulur.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arka arkaya 3. defadır aynı hareketi yapıyor. Seans bitimine bir dakika kala , aniden %5 leri geçen bir düşüş yaptırıp , şalteri aniden indirerek , hisseyi taşıyan ky. lere büyük bir korku , bezginlik ve hayal kırıklığı yaşatıyor.
    Bunu yapmak suç değil mi ? Bu , olağandışı fiyat ve miktar hareketleri katogorisine girmiyormu ki SPK. bir açıklama istemiyor veya inceleme başlatmıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Arka arkaya 3. defadır aynı hareketi yapıyor. Seans bitimine bir dakika kala , aniden %5 leri geçen bir düşüş yaptırıp , şalteri aniden indirerek , hisseyi taşıyan ky. lere büyük bir korku , bezginlik ve hayal kırıklığı yaşatıyor.
    Bunu yapmak suç değil mi ? Bu , olağandışı fiyat ve miktar hareketleri katogorisine girmiyormu ki SPK. bir açıklama istemiyor veya inceleme başlatmıyor.
    Uzun vadeciler icin sikinti yok. Acikcasi gostere gostere giden bi hisse yok bistte. Gunluk bakinca insan ister istemez strese girip bir an satabiliyor.

7. Güzel değerlendirme..Canlı organizma gibi tuzaklar,sert hareketler ve yeni taktikler geliştiriyor tüm tahtalar.Froto 178 kırılımında kemik taşıyıcu grubunu silkelemek içi menfi aracı kurum fiyat tahmini yayınlamıştı...Goody buyuk yukselisi öncesi Vergi öncesi bilançoda karı törpülenmiş gösterdi.Türlü numaralar.Keske uzun vade kağıdı görmeyeceğimiz bir uygulama olsa.YTD.

8. Ben , artık yazmaktan bıktım. Seans içi 21,5-22,02 dolanırken ve seans bitimine 3 dakika kalana kadar 21,96 iken , yine son dakika golü yiyerek 21,32 den kapadı.

Sayfa 345/363 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •