Sayfa 360/363 İlkİlk ... 260310350358359360361362 ... SonSon
Arama sonucu : 2899 madde; 2,873 - 2,880 arası.

Konu: GARFA - Garanti Faktoring

Hareketlere bak, herhalde zarar açıklayacak

2. Faizlerin artması nasıl faktoringi olumlu etkiliyor?

Alıntı Originally Posted by tosunpasa Yazıyı Oku
    Faiz arttırmıyla beraber yeniden hareket geldi.
    Arttırımlar devam edecekler bunun da faktöringlere olumlu etkisi devam edecektir.
    Önümüzdeki ceyrekler güzel bilançolar devam eder.

Alıntı Originally Posted by nurullahCaliskan Yazıyı Oku
    Faizlerin artması nasıl faktoringi olumlu etkiliyor?
    Olumsuz mu etkiliyor?
    Neden soru sorma ihtiyacı hissettin ki?
    Hocam yanlışın var der, efendi bir şekilde açıklarsın biz de yanlışımız varsa düzeltiriz, buyur cevabın varsa yazabilirsin şimdi...

Faizlerin yüksek olması faktoring ve leasing şirketlerini çok olumlu etkiler neden

Yüksek faizle ya da kredi musluklarinin kisildigi günümüz şartlarında şirketler yeni yatirimlarini ya faktoringle ya da finansal kiralama yöntemiyle yaparlar bu sene ve önümüzdeki sene bu şirketlerde kar patlamasi bekliyorum zaten ortada bilançolari

Fiyatlara yansidi mi biraz yansıdı ama hala ucuzlar

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Faizlerin yüksek olması faktoring ve leasing şirketlerini çok olumlu etkiler neden

Yüksek faizle ya da kredi musluklarinin kisildigi günümüz şartlarında şirketler yeni yatirimlarini ya faktoringle ya da finansal kiralama yöntemiyle yaparlar bu sene ve önümüzdeki sene bu şirketlerde kar patlamasi bekliyorum zaten ortada bilançolari

Fiyatlara yansidi mi biraz yansıdı ama hala ucuzlar
    Sn Nilkiz finansal kiralama tarafında iyi karlar gelmeyeçeği gözüküyor.Vakıf finansın karı oldukça düşük geldi bu çeyrekde fakat factoringlerin 3 çeyrek karları iyi geleçeği söyleniyor piyasalar tarafından.Bu kağıda yeni girdim tahmini ne kadar kar bekliyorsunuz? Yatırım Tavsiyesi Değildir
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

Dönem net karı veya zararı
    2023/9 795.010
    2022/9 234.911

7. Süper bilanço daha nasıl olur bilemedim.Eskilerden biraz yorum alalım

Bilanço harika.
    Söylenecek bir şey yok.
    2024 ilk çeyrek ve ve ikinci çeyrek bilançolarına kadar çok anormal bir fiyatlama olmazsa taşımayı düşünüyorum.

Sayfa 360/363 İlkİlk ... 260310350358359360361362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •