Sayfa 130/651 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Yok yanlış anlamissin onu demek istemedim eskilerden kimse satmaz demek istedim yoksa sen neden cevap yazdin sana sormadım gibi algılama sen satar cevabı yazınca bende eskilerin ismini yazmak zorunda kaldım
    Ben 55 gördüm yine satmadım(keşke satıp alttan alsaydım) yine 40-50 arası satamam..
    Ayrıca deminden beri araştırıyorum BSENR yani Bis enerji yıllar önce borsada işlem görüyor muydu ? Anladığım kadarıyla BSENR 2015 yılında batmış ama tahvil ödemek için yapılandırmaya devam ediyor..O kadar çok araştırdım ki kafam karıştı..Sadece bmeks ve bsenr mi bu yeni kurulan pazarda işlem görecek..
    Acaba bizim de sonumuz bsenr gibi mi olacak yani hisse senetleri işlem görmeyecek ama borçlarını ödemek için yapılandırmaya ve şirket faaliyetlerine devam mı edecek..
    Anlayan biri varsa açıklasın bu BSENR şirketi borsada işlem görüyor muydu ? Ben 2009 dan beri borsadayım bu şirketi hatırlamıyorum

2. Bsenr borsada işlem görmüyor yalnız tahvilleri var ödemediği ve yapilandirmadigi için elinde bsenr tahvili bulunduran kurumsal yatirimcilar bu pazarda o tahvilleri satabilecek yani alıcı gelirse bimeksinde yapilandirmadigi tahvilleri var orda islem gorecek

3.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Bsenr borsada işlem görmüyor yalnız tahvilleri var ödemediği ve yapilandirmadigi için elinde bsenr tahvili bulunduran kurumsal yatirimcilar bu pazarda o tahvilleri satabilecek yani alıcı gelirse bimeksinde yapilandirmadigi tahvilleri var orda islem gorecek
    teşekkürler..

4. net hacim nedir bugün???-

5.  Alıntı Originally Posted by ozgur35 Yazıyı Oku
    teşekkürler..
    Rica ederim

6.  Alıntı Originally Posted by servetgdr Yazıyı Oku
    yarın ne kottan atılacak nede göz altından cıkacak kim uydurdu bu kottan atılma işini borçların yapılandırma haberini verecekler önce sonra ortak bulup yola devam

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste
    trader benim dediğim yapılandırma buydu yanlış anlamışım bende bir kac haftaya kadar da bir haber daha var oda bende kalsın

alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste

7. Benim anlamadığım yeni bir pazar açılacak ve ödenmeyen tahvillermi işlem görecek yani Bimeks yerinde kalmaya devam edecek yipte, peki öyle olunca Bimeks niye prim yapsın ki zaten ödenmeyen tahviller sonuçta gene ödenmeyecek yanlışım varsa duzeltin anlayamadım konuyu

8. Hani biz bimeksi yıldızdayken 1-2 liradan 60-70 kuruştan almıştık, şimdi de batmadan çıkalım kol bacak keselim diye 25-30 kuruşa veriyoruz ya, tahvil sahiplerinin de sıkıştığında müşterisi çıkarsa ellerindeki tahvilleri daha ucuza satabilecekleri bir pazar kuruldu, pazar dağıldıktan sonra çürüğü çarığı da satabilecekleri bir pazar, mesele bu...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 130/651 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •