Sayfa 2/651 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 9 - 16 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Sorun orda işte Bimeks hiç adım atmıyor ayda bir şirket genel bilgi formu gönderiyor başka bisey yok onuda orda bı sekreter yada güvenlik varsa o yolluyordur

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yav arkadaş koca bimeks gibi bir şirketin müşteri hizmetleri yok ya çok mu zor telefonlara bakacak bir kişiyi istihdam etmek bu kadar mi acizsiniz hiç olmazsa olağan hareketlerde telefon acip cevap alıyorduk bu ne rezillik böyle sizlere daha iyi hizmet vermek için yeniden yapilandirilmaktadir yerim senin tadilatini bir ayı geçti nasıl bir tadilat mis

3. Bunların çoğu boş mağazalarda bekçilik yapan tipler bence. Akıllarına ne geliyorsa onu yazıyorlar. Bizde hisse var onlar kadar takipte değiliz. Ota boka yazıyorlar. Ama onlar yazdıkça almaya devam. Belliki onlara da birileri yazdırıyor. Eskilerin bir lafı var g.... tü işe inatlaşan donuna s...çarmış diye. Ytd.

4. Atalarımız ne güzel sozler söylemiş sen inatlasmaya devam et hisseyle belli o zaman sonun

5. 28 kasımın cevabı gelmedi alical, trader38 biraderlerim?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by alical Yazıyı Oku
    Atalarımız ne güzel sozler söylemiş sen inatlasmaya devam et hisseyle belli o zaman sonun
    Sana ne, sen benim paramın ortağımısın? Madem bu kadar eminsin yarın sat bi daha da buraya yazmazsın biz de rahat ederiz. Sen hangi mağazanın bekçisiydin? Onu da yaz da ziyaretine gelirim bi ara..

7.  Alıntı Originally Posted by errora Yazıyı Oku
    28 kasımın cevabı gelmedi alical, trader38 biraderlerim?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hangi tarihli kap haberiydi bilmiyorum burda p aylasmistik gözaltına alındıktan hemen sonrakilerden biriydi yazı su şekilde gazaltinda kalacağı süre 28.11.2018 diye bir yazıydı o kap haberini hatırlayan varsa lütfen biri paylassin

8. Bos muhabbetlere gerek yok bana ne senin paran dan ben kendi paranın peşine dusmusum blgi paylaş belge paylaş ki seni muhattap alayım bos bos konuşuyorsun halen baldareste mal var diyorsun senin neyini muhattap alayım hadi hoşçakal

Sayfa 2/651 İlkİlk 12341252102502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •