Sayfa 3/651 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Birileri soruyor kottan çıkacak şirketin hissesini kim alır doğru bilse almaz zaten size 3 tane sirket yazayım lütfen grafiklerini inceleyiniz son güne kadar satışlar olmuş lütfen inceleyin goldas mango ve memsa lütfen bunların grafiklerini ve hacimlerini bir inceleyiniz adam kottan atılacağını bilse alır mi almış ve kottan atılmış bugün ise hesabında torunlarına bırakacakları şirketin simgeleri var

2. Yeni sayfamız hayırlı olsun......

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Alical bu kadar net ve eminsen neden satip gitmiyorsun arkadasim, zaten para pul oldu diceksin, bole laflari birak , 3-5 neye satiyorsan sat, tutar sana bisey ifade etmiyorsa da biyerlere bagisla neden bmekse bagislamak icin bekliyorsun

4.  Alıntı Originally Posted by Erray Yazıyı Oku
    Alical bu kadar net ve eminsen neden satip gitmiyorsun arkadasim, zaten para pul oldu diceksin, bole laflari birak , 3-5 neye satiyorsan sat, tutar sana bisey ifade etmiyorsa da biyerlere bagisla neden bmekse bagislamak icin bekliyorsun
    Neye net konusuyorum nerenizle okuyorsunuz ben diyorum ki yönetim bir sey yaparsa yıldız pazarına geri döner hiç bir sey yapmazsa kottan atar bu kadar net sen bunun neyine katılmadım ben hangi konuda ne net dedim bir soylermisin bir paylasirmisin

5. Neyden eminim onuda bir soyle de bileyim

6. Hergun ayni seyleri yazmaktan bikmadinmi, ben okumaktan biktim vallaha,

7. Neyden emin yazmışım paylasirmisin

8. Bekliyorum emin olduğum şeyi yazarmisin

Sayfa 3/651 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz