Sayfa 4/651 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Atalarımız ne güzel sozler söylemiş sen inatlasmaya devam et hisseyle belli o zaman sonun

Bunu yazmistin fikrini soyleyen bi arkadasa mesela

2. Net olarak ne soylemisim onu yazmamı bekliyorum

3. Onun sözüne verilen bir cevap sen onu bırak hisseyle ilgili ben ne demişim onu bana şöyle istersen

4. BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

Surekli bmeks bisey yaparsa yirtariz yapmassa kottan atiliriz yorumu da yaparak neye benziyosun biliyomusun mac yorumu yapip sonuna 3 sonuclu mac olacak demeye benziyor, bu soylediklerini hissede olupda bilmeyen yok zaten , hergun hergun yazmana gerek yok

Bu arada da bmeks bisey yapmassa su tarihte kesin atilacagina eminsen sende o paylasimi yani kap aciklamasini atarmisin bizde onu gorelim?

5.  Alıntı Originally Posted by Erray Yazıyı Oku
    Surekli bmeks bisey yaparsa yirtariz yapmassa kottan atiliriz yorumu da yaparak neye benziyosun biliyomusun mac yorumu yapip sonuna 3 sonuclu mac olacak demeye benziyor, bu soylediklerini hissede olupda bilmeyen yok zaten , hergun hergun yazmana gerek yok
    Sen ne diyorsun bunun neyine katilmiyorsun yoksa bimeks ne yaparsa yapsin kottan atilmaz diyenkerden misin eger yazdiklarim seni rahatsiz ediyorsa okuma gec okumak zorunda degilsin satmama gelince defalarca yazdim satmayacagim

6. BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

Ben net tarih vermiyorum , tabikide atilabilirde batabilirde, ama sen ve birileri net tarih veriyorsunuz, bu net tarih nedir asli varmidir onu belgele bizde ogrenelim ? Bunuda ciddi soruyorum gozumuzden kacirdigimiz biseyse yardimci ol anlaminda yani

7. Hayret yeşil açıldı bu gün!..

8. Su tarihte atılacak lafinnı nereden uyduruyorsunuz sadece kapta yazan bir haber o gözaltında kalacağı tarih diye belirtmiş orda 28 kasım yazıyor belki o tarihte yıldız pazarına alınacak belki ek süre verilecek nerden biliyorsun nerden uyduruyorsunuz ya hadi hoşçakal vestel hissemi ihmal ettim senin yüzünden bos konuşmalar bunlar

Sayfa 4/651 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •