Sayfa 5/651 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 33 - 40 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Her yazdigini benmi kanitlicam arkadasim, az once nerde net yazmisim dedin soyledim, bunuda mi ben bulucam git bak yazdiklarina, hakkaten ugrasamicam herkes goruyor zaten yorumlari

2.  Alıntı Originally Posted by Erray Yazıyı Oku
    Ben net tarih vermiyorum , tabikide atilabilirde batabilirde, ama sen ve birileri net tarih veriyorsunuz, bu net tarih nedir asli varmidir onu belgele bizde ogrenelim ?
    Hocam bunlar boş mağazaların boş oturanları. Boşuna kendini yorma adamlar aylardır bıkmadan usanmadan yazıyorlar. Boşver görme gitsin. Borsa yip pazarındaki firmaları belli dönem aralığında inceliyor,durumu düzelen varsa eski pazarına alabiliyor. Durumu kötüleşen olursa onu da ayrı değerlendiriyor. Bunların anlatmaya çalıştığı şey bu da, kendilerince yorum katarak yazıyorlar. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    Hayret yeşil açıldı bu gün!..
    Bir kuruşluk kademeye sevinmeyin endex114 bin

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    Bir kuruşluk kademeye sevinmeyin endex114 bin

Neye sevinip sevinmeyeceğimi sana mı soracağım? Senin yazıları arşivliyorum dikkat et derim!..

Sen Kayseri mağazasında mısın?? 38 çağrışım yaptı da!..

5. He gardaş arsivle ayın 28 inde hisse kottan atıldığında açar açar okursun

6. hissen yoksa git başka yerde eşelen hissen varsa zaten olumsuz düşünüyosun akılhocası olarak satmışındır sanırım parazit yapma para benim batarsam sanane

7.  Alıntı Originally Posted by trader38 Yazıyı Oku
    He gardaş arsivle ayın 28 inde hisse kottan atıldığında açar açar okursun

Sen boş mağaza bekçiliği yap, başkalarının işine de burnunu sokma. Arada kalıverirsin sonra!..

8. Uzun zaman önce hisse 1 liralarkeyken burada "tanıdıklarım var, raflar dolacak, hisse uçacak, kaçacak" diye sürekli yazan çizen biri vardı. Biri ne zaman çıkıp da düşündüklerini yazsa, eğer düşündüğü hissenin düşeceği yönündeyse diğerleri tarafından linç edilirdi. Sonuçta 1 liralardan bugün geldiğimiz yer 29 kuruş..

Ben her ne olursa olsun, olumsuz ya da olumlu burada yazılanları okumak isterim. Buna mani olmazsanız çok memnun olurum. Eğer yazılanların forum kurallarına uygun olmadığını düşünüyorsanız şikayet et butonuna basarsınız.

Sayfa 5/651 İlkİlk ... 345671555105505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •